• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Épület fejlesztés képe

Üdv,

nekem régóta szívfájdalmam, hogyha egy épület fejleszthető, akkor a fejlesztés fülön ott a szintlépés utáni épület. Viszont alig látni. Ha már ennyi energiát öl bele a cég, hogy ilyen csodálatos épületeket ad nekünk, akkor a fejlesztés előtt jó lenne nagyban látni, ha estleg animálva is lenne, az még szuperebb lenne. Én tudom, hogy wikiből megnézhető az épület, de szerintem ingame ez sokat dobna a játék szépségén. Hogy ez esetleg teljesítmény visszaesést okozna-e?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves @doriath
Köszönjük az ötleted, de ez a funkció már adott, és nincs jelen pillanatban a fejleszteni kívánt épületek felnagyítására lehetőség. Mint fentebb írtad a WIKI oldalán minden épület megtalálható kinagyított pompájában.
Köszönöm megértésedet.
Szép hétvégét.
 

nlstemplar

Veterán
Ehez azért hozzá tenném, hogy a Wikin nem minden épület található meg kinagyított pompájában.
Több is van ami talán még kisebb is mint a játékban.
Animálva pedig nincsenek.
Ennek ellenére a játékban való bevezetését nem támogatom, így is túl sok erőforrást igényel.
 
Fent