• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Élet a 10 láda után

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 38 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    38
  • A szavazás lezárult .

MesterAlma13

Erős harcos
lehetne olyan is, hogy nem csak növekvő elvárásokat teljesíteni, hanem 10 láda fölött pl.
5000 pont elvárás - X ajándék
12000 pont elvárás - Y+Z ajándék
3000 pont elvárás - Y + R ajándék
6000 pont elvárás - Z + T ajándék
17000 pont elvárás - X + Y + T ajándék
(a betűk mögött a fejlesztőkre lenne bízva, mi az ajándék, lehet tervrajz, gyémánt, stb. stb.)
tehát tökre változó ponthatárokkal és tökre változó ajándékokkal, de akár a végtelenségig lehetne tolni

de bocsi hogy eltérő javaslatot írtam vele, ha úgy van, akár nyitok rá egy új topicot is ha kell
 

Rikari

Veterán
Nem érzem eltérőnek a javaslatot, csak ebben az ötletben egyenlőre a gyermek megszületése a cél. Aztán majd adunk neki nevet, meg cseperedni fog. Értem ezalatt, hogy előszőr menjen át az alapötlet, azaz szülessen meg az Inno-nál is, hogy az a kívánságunk ha 10 láda felett teljesít egy csapat, akkor a jutalmazási rendszere legyen sokkal motiválóbb az eddiginél. Az, hogy felbontogattad a 10 láda feletti pontokat és oda is jutalmakat szeretnél már egy következő állomás lenne, ha az első valamilyen formában megvalósulna. De még nem tartunk ott sem, hogy az Inno asztalára került volna az alapötlet. Mondhatni még csak a szülészet felé robog a mentőautónk, és amint látom a támogatottság alapján, a jó kórházban kötünk ki. :)
 

GreenKnight

Veterán
lehetne olyan is, hogy nem csak növekvő elvárásokat teljesíteni, hanem 10 láda fölött pl.
5000 pont elvárás - X ajándék
12000 pont elvárás - Y+Z ajándék
3000 pont elvárás - Y + R ajándék
6000 pont elvárás - Z + T ajándék
17000 pont elvárás - X + Y + T ajándék
(a betűk mögött a fejlesztőkre lenne bízva, mi az ajándék, lehet tervrajz, gyémánt, stb. stb.)
tehát tökre változó ponthatárokkal és tökre változó ajándékokkal, de akár a végtelenségig lehetne tolni

de bocsi hogy eltérő javaslatot írtam vele, ha úgy van, akár nyitok rá egy új topicot is ha kell
Szerintem nyiss egy új ötletet erre, mert számomra se túl motiváló, hogy a 19. ládáért teljesítendő 18K pontért ugyanazt a nyereményt kapom, mint a 11. láda 10K pontjáért. Azért ez majdnem dupla teljesítmény ugyanazért a jutalomért.
Az is lehetne megoldás, ha ugyanannyi pontot kérne minden egyes 10 fölötti láda teljesítéséért. Így a 19. láda eléréshez elegendő lenne 130K pont is.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
Szerintem nyiss egy új ötletet erre, mert számomra se túl motiváló, hogy a 19. ládáért teljesítendő 18K pontért ugyanazt a nyereményt kapom, mint a 11. láda 10K pontjáért. Azért ez majdnem dupla teljesítmény ugyanazért a jutalomért.
Az is lehetne megoldás, ha ugyanannyi pontot kérne minden egyes 10 fölötti láda teljesítéséért. Így a 19. láda eléréshez elegendő lenne 130K pont is.
köszönöm a válaszod.
Én még gondolkodom, aztán meglátom érdemes e felvetni külön topicban vagy sem... de még gyorsba írok itt egy kicsit hozzá :)

Maga az igény egyértelmű és világos; a 10 láda után IS legyen cél. Ezt színezhetjük, ragozhatjuk, de értjük a lényeget.
igen, pl mi lenne sok kisebb testvériségnek a célja, ha pl. a 10 láda után megjelenne egy váratlan pl. 3000-es elvárás, majd mellé az ajándék, akár még megpróbálnánk meglovagolni is azt, és innentől ezt lehetne variálni a fejlesztők által, mi meg néznék, hogy vajon mi jön a 10 láda után?
Jöjjön mindig más szint, más ajándékkal: 12000-es nagy ajándékkal vagy egy kisebb elvárás kisebb vagy nagyobb meglepivel?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5114

Vendég
Én szerintem is több jutalom kellene és főleg a ládák számával növekvően.
Támogatom
 
Fent