• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Átjárhatóság a katonai kiképző épületek között

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 19 90,5%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 2 9,5%

  • Összes szavazó
    21
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok

Egy kis történelemmel kezdeném, mivel az ötlet már – legalább egyszer - fel lett vetve, és már – legalább egyszer - vissza is lett utasítva, viszont azóta mind a kiképzési lehetőségek, mind a bajnokság nagy változásokon esett át:
(lezárva: 31. Júl 2020) Nincs tervben Toborzás - navigációs gomb
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/toborzás-navigációs-gomb.3737/
(15. Szept 2020) Új verzió: 1.113
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/Új-verzió-1-113.3835/
„A Kaszárnya, Kiképzőpálya, és Zsoldostábor most már nem osztja meg egymás közt a gyártási sort, vagyis sokkal több egységet tudsz egy időben képezni.”
(2. Okt 2020) Bajnokság változások
https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/bajnokság-változások.3889/

Tehát akkor a javaslat ismét, képekkel illusztrálva, hátha a fenti nagy változtatások után a többség, a moderátorok és a fejlesztők is jónak találnák azt:

Amennyiben több katonai kiképző épület is le van rakva, úgy a műhelyekhez és a manufaktúrákhoz hasonlóan nyíllal lehessen átjárni a közöttük.
itt már jól működik:
1645655610336.png

1645655626036.png

A lentieknél viszont nincs ilyen lehetőség.
Igaz nem egyforma típusú, de egyforma jellegű épületekről beszélünk, ahol „termelésindítás” (kiképzés) történik, így nagy segítség lenne (pláne, amikor csak olyan helyre tudom letenni egyik vagy másik kiképző épületet, ahol totál beleolvad a környezetébe, ne adj Isten még durván takarásban is van és össze vissza érintgetem a képernyőt, mire sikerült eltalálnom… nah, akkor tudnám ezt igazán értékelni).
1645655648007.png

1645655667660.png

1645655678015.png

És a sorrend (amennyiben mind le van rakva) Kaszárnya – Kiképzőpálya – Zsoldostábor lehetne, mint az Épületek ikon alatt.

Üdvözlettel
Alma
 

Calyr

Veterán
Hát ez így érdekes ötlet, mert
1, végül is lenne létjogosultsága, hiszen a nyilakkal könnyebb lehetne kezelni ezeket az épületeket.
2, most tök logikusan nincsenek ilyen nyilak, mert ahol van, ott sem az van, hogy különféle típusok (pl. a manufélék) között lehet lépkedni, hanem csakis egyazon típusok között. Itt meg minden harci termelő épületből csak egy van, ezért nem lehet közöttük nyíl.

Ugyanakkor látni ebben egy gigantikus trükk lehetőséget, ami nem tudom, hogy szándékos-e - ha igen, ez egyértelműen zseniális próbálkozás, Alma. :D Ha ebből nem érted, vélhetően nem gondoltál rá, de akkor így elsőre nem is lőném le a poént. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Hát ez így érdekes ötlet, mert
1, végül is lenne létjogosultsága, hiszen a nyilakkal könnyebb lehetne kezelni ezeket az épületeket.
2, most tök logikusan nincsenek ilyen nyilak, mert ahol van, ott sem az van, hogy különféle típusok (pl. a manufélék) között lehet lépkedni, hanem csakis egyazon típusok között. Itt meg minden harci termelő épületből csak egy van, ezért nem lehet közöttük nyíl.

Ugyanakkor látni ebben egy gigantikus trükk lehetőséget, ami nem tudom, hogy szándékos-e - ha igen, ez egyértelműen zseniális próbálkozás, Alma. :D Ha ebből nem érted, vélhetően nem gondoltál rá, de akkor így elsőre nem is lőném le a poént. :)
Szia, nem értettem... :) tényleg csak annyi lenne a szándékom, hogy amikor indítom a kiképzéseket, egy kattintással át tudjak menni a másik katonai épületbe. Ha ez ad valami kiskaput, akkor bármilyen más megoldás érdekel... szerintem lenne rá kellő igény, tényleg néha el lehet veszi mire megtalálom, hiába tudom merre van...
Egyébként attól hogy nem azonos épületekről beszélünk, attól még lehet ez a nyilazós megoldás jó.
....
vagy talán az lenne itt az általad említett poén, hogy akkor lehetne ezt majd több más épületre is javasolni?
Üdv, Alma
 

SirSmithy

Veterán
Hát ez így érdekes ötlet, mert
1, végül is lenne létjogosultsága, hiszen a nyilakkal könnyebb lehetne kezelni ezeket az épületeket.
2, most tök logikusan nincsenek ilyen nyilak, mert ahol van, ott sem az van, hogy különféle típusok (pl. a manufélék) között lehet lépkedni, hanem csakis egyazon típusok között. Itt meg minden harci termelő épületből csak egy van, ezért nem lehet közöttük nyíl.

Ugyanakkor látni ebben egy gigantikus trükk lehetőséget, ami nem tudom, hogy szándékos-e - ha igen, ez egyértelműen zseniális próbálkozás, Alma. :D Ha ebből nem érted, vélhetően nem gondoltál rá, de akkor így elsőre nem is lőném le a poént. :)
Elég klafa lenne, h tudnánk azt a trükköt használni.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Elég klafa lenne, h tudnánk azt a trükköt használni.
egyet értek :)
nah, találgatok még: begyűjtés nélkül lehetne tolni 2 épületben a seregképzést (mert mindig a harmadikból lépnék át azokba), és egyszerre begyűjteni a végén kismillió egységet?.... ??? :)

egyébként hogy mely épületek közé tesznek ilyen nyilazós lehetőséget... kb. szándék kérdése
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
akkor annyit módosítanék hogy a nyí a következőt jelentse: "váltás a következő épületre, majd ott a kiképzett sereg azonnali begyűjtése"

lényeg a könnyű váltáson van, de ha ha az eredeti ötlettel ekkora előnyt lehetne vele szerezni, akkor legyen más módon, csak legyen... bárcsak lenne...
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent