• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Amarie

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Sziasztok. Az álmok szezonja feladatsor készen van. Fel jött 3 láda. De, nem nyíltak meg a zárolt jutalmak. Mi az oka? Köszönöm. Üdv. Amarie.
  2. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. Két kérdésem lenne: A tartományi bővítéseknél elértem a limitet, fog ez változni? Helyhiány miatt a vendégfaj épületeit csak folyamatosan építeném fel,és mindig csak az adott terméket termelném, ami meg nem lesz a szükséges mennyiség.( raktárban elfér. )Működőképes lehet ez az ötlet?
  3. Amarie

    Kibeszélő Új verzió: 1.148

    Sziasztok. Tetszik az értesítő újítás, jó, hogy a piacolást szűrni lehet. Valóban többet kell lapozni, a pacsizáshoz,- ha akarom-, de még mindig gyorsabb mintha minden szomszédolást a térképen keresztül kéne végrehajtani. Üdv. Amarie.
  4. Amarie

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Nem lehet,mert nem engedi. Nincs megépítve és nem is lesz.
  5. Amarie

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Sziasztok. Nekem nem tetszik. Vannak Ősi csodák, amiket sosem fogok megépíteni - pl.. A magasságosok trónja, nem izgat a ranglistán való helyezés-,és ott áll benne 31 rúnaszilánk, amit nem tudok használni,mert nem építem meg, de átváltani sem engedi. Jobban örültem volna, ha a rúnaszilánkokat...
  6. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. Lehet félreértettem a Testvériségi jutalmakat? Az előző bajnokságban tudtuk felhúzni a bajnokság archívumot, 2 szintű lett a testvériség. 2 ládát nyitottunk ki, de maradt 996 pont. Úgy értelmeztem,hogy ezek egy része tartalékolódik el. Most indult az új, de nem látom,hogy az előző...
  7. Amarie

    Kibeszélő Játékosmozgatás

    Sziasztok. Az első mozgatással nem jártam jól, a másodikkal,jobban, ami a szomszédi segítséget illeti. A piaci vásárlásoknál még inkább negatív a tapasztalatom. Az eredeti helyen x-z, nyersanyag volt mindig hiánycikk. Most meg más. Ennyi. Nem örülök neki,hogy a választás lehetősége kikerült...
  8. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. 2 db "szerelő" szigetem van, mindkettő 2 szintre fejlesztve,mégsem termelnek egyforma mennyiséget. Mi lehet az oka? Köszönöm. Üdv. Amarie.
  9. Amarie

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Sziasztok. A szellem farkasfalka jutalom honnan adódik? A napi exkluzív között nem látom. A rejtettek között sem. Köszönöm. Üdv. Amarie.
  10. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. Kikutattam, az Építmények fejezetben a D000b Mag elemet, gondolom, ez afféle portál. Központi elemnek írja le.Mégis vicces szappan kell a megépítéshez ( tbk), ami majd később jön, nem logikátlan ez egy kicsit?Köszönöm. Üdv. Amarie.
  11. Amarie

    A fajokról bővebben - Elementálok

    Sziasztok. Már felépült a Düne templom, de az Elementál portál még áll,mert korábban a távozó nép portál lebontásához is volt feladat, de eddig még nem jött elő. Lebonthatom,vagy várjak türelmesen?. Köszönöm. Üdv. Amarie.
  12. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. A Párom az eventben az egyik feladatnál 600 bűbájtöredéket kell szerezzen, de a Toronyban, a ládáiban nincs. Az én ládáimban van. A IV. fejezetnél tart, lehet hogy emiatt nincs a toronyládáiban bűbájtöredék? Ha így van,akkor csak a raktári bontásokkal juthatna hozzá? Köszönöm...
  13. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Igen. Csak az 1-2 oldal jelenik meg. A 3 oldal nem. Szürkében sem.
  14. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. A párom is játszik. a III. fejezet vége felé tart a techfán. mind a 9 manufaktúra ki van kutatva, építve, termelnek. A piacon azonban, a kufár ajánlataiban nem látja, a varázspor,és drágakő vásárlási lehetőséget. Ennek mi lehet az oka,és hogyan oldható meg? Köszönöm. Üdv.Amarie
  15. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. A vízióport hol lehet találni? Köszönöm. Üdv.
  16. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok, Nemrégen tértem vissza a játékba,és nem igazán emlékszem már mindenre. A kérdésem. Ha két felhasználó ugyanarról a gépről lép be,néha( egy testvériségből), az okoz problémát? jelenteni kell valahol?Köszönöm. Üdv. Amarie.
  17. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. A jelenleg zajló deszkás bajnokságban, a teljesített stégek után nem minden esetben kaptam meg a tudáspontokat. A ládapontokat, ereklyéket, egyebeket igen, de a tudáspontokat nem. Mi az oka, és hogyan segíthetek ezen? Köszönöm.Üdv.Amarie.
  18. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    És marad is árutermelő?
  19. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A kilencedik fejezetben vagyok,mégsem manatermelő lett.
  20. Amarie

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. Az Estrella Bárónő Álarcosbálja nevű elem ma, alapanyag helyett elixirt ad. Mi az oka ennek? Az előző 2 változásjegyzékben nem láttam ilyesmit. Vélhetőleg ez újból változni fog valamikor? Köszönettel. üdv.Amarie.
Fent