• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Hakapeszi88

    Kibeszélő Virágos Ébredés

    Sziasztok! Most is tudna légyszi valaki linkelni küldetés sorozatot, mint az előzőhöz volt? nagyon hasznosnak találtam, ezer hála érte, aki feltölti :)
  2. Hakapeszi88

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm a gyors választ. Ez az épület már elérhető barkácsolásban? (még eléggé új). Illetve, mi lenne abban az esetben, ha pl egy 1-nél magasabb szintű fejleszthető épületet bont le valaki? akkor 1-es szinten jelenik meg, vagy a hozzá adot ereklyék szintjét megtartva lehetséges barkácsolás...
  3. Hakapeszi88

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Amikor kezdtem a játékot, akkor futott éppen az "asztrális főnix event", így sajnos az épületből 1es szintű áll rendelkezésemre. Kicsit pazarlásnak tartom, hogy ha letenném, akkor rengeteg királyi restaurációt pazaroljak rá el, ugyanis már lassan a 7. fejezetben vagyok. Ha a...
  4. Hakapeszi88

    Megérkeztek "Reklámék"

    Köszönöm szépen a választ :)
  5. Hakapeszi88

    Megérkeztek "Reklámék"

    Sziasztok. Sajnos nekem nem dobta fel a raklámokat, pedig szívesen tesztelném. Van rá lehetőség kérni, vagy teljesen random? Köszi,
  6. Hakapeszi88

    Születésnapi Nyereményjáték - 2. kör

    1. feladvány:A 2. feladvány:D 3. feladvány: A 4. feladvány:C 5. feladvány:A
  7. Hakapeszi88

    Születésnapi Nyereményjáték - 6. kör

    1. feladvány: ABCD 2. feladvány:CDAB 3. feladvány: DBCA 4. feladvány: DCBA 5. feladvány: BCDA
  8. Hakapeszi88

    Születésnapi Nyereményjáték - 5. kör

    1. feladvány: C 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: D
  9. Hakapeszi88

    Születésnapi Nyereményjáték - 4. kör

    1. feladvány: C 2. feladvány: A 3. feladvány:A 4. feladvány: E 5. feladvány: D
  10. Hakapeszi88

    Születésnapi Nyereményjáték - 3. kör

    1. feladvány: D 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: C
  11. Hakapeszi88

    Születésnapi Nyereményjáték - 1. kör

    1. feladvány: 1 2. feladvány: 1 3. feladvány: 4 4. feladvány: 1 5. feladvány: 3
  12. Hakapeszi88

    Gombakertek - 2023 (Juul Mama Fúziós Ünnepe)

    Nem rég kezdtem a játékot, így kiegészítettem a kertem egy kis erdővel :)
  13. Hakapeszi88

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Kedves Cyklon, Köszönöm szépen a gyors választ, pontosan erre a kettőre gondoltam. Ezek szerint össze tartoznak :) Szupi! :)
  14. Hakapeszi88

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni, hogy az elfelejtettek visszhangja épülethez felhasználható az elfeledettek viszhangja ereklye, és csak elírás az, hogy az egyik "J"-vel a másik "D-vel van, vagy van külön elfelejtettek visszhangja és elfeledettek visszhangja épület is? Köszönöm a válaszokat
Fent