• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Anerilin

    Szerverek

    Szia. Ez a 2 Üdv, Anerilin
  2. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

  3. Anerilin

    segítség

    A Discord továbbra is egy ingyenesen használható platform. Kérlek ne állíts olyan valótlan dolgokat, amelyek megtévesztőek lehetnek a játékosok számára. Hoztam egy képet azon játékosok számára, akik szeretnék látni, hogy hogyan jelenik meg a Profiljuk (vagy adalapjuk) mások számára: - Nincs...
  4. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

  5. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

  6. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

  7. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

    :)
  8. Anerilin

    segítség

    Sziasztok. Aki esetleg nehezebben boldogul a regisztrálással, annak hoztam egy képet, hogy miként teheti meg lépésről lépésre. (balról jobbra haladva) Ne feledjétek, a (Simple által közzétett) Bejelentésben lévő link segítségével tudtok közvetlenül csatlakozni hozzánk. - E-mai cím: Ajánlatos...
  9. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

  10. Anerilin

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Megértem, hogy kicsit (vagy nagyon) bosszant ez a dolog, de sajnos a tapasztalatok az mutatják/mutatták, hogy a játéksok többsége (akár magasabb szinten is), gyorsan végig szalad a feladatokon. Akik aktívan tornyoznak, azok rengeteg gyorsítót tudnak felhalmozni és felhasználni. A bajnoki...
  11. Anerilin

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia, Szundai. :) A fejlesztő csapat által meghozott döntés alapján a feladatsort nem lehet - akár pár nap alatt is - teljesen megoldani - az esemény befejezése előtt -. Nagyjából 85% teljesítés esetén/után egy lakat jelenik meg, "A következő küldetés zárolva van" üzenettel. Ez azt jelenti...
  12. Anerilin

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én nem haragszom. :) Viszont azt tudnod kell, hogy ezt a döntést nem mi hoztuk meg, és nem is a CM a felelős érte. Ez a dolog nemzetközi szinten érint minden játékost. Ezért is írta Simple, hogy: Igen, biztos van olyan, de pálcát törni mások felett sokkal könnyebb, mint megindokolni a miértjét...
  13. Anerilin

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Engedd meg nekünk kérlek, hogy éljünk azzal a lehetőséggel amivel ti is, hogy ha valaki valamit leír és egyetértünk vele - függetlenül attól, hogy csapattag e vagy sem -, mi is lájkolhassuk. :) Cyklon arra szeretett volna rávilágítani, hogy a moderálási eszköztárunk egy eszköztár, nem pedig...
  14. Anerilin

    Bejelentés Fórum Nyereményjáték

    Kedves Elfek és Emberek, Fórum Nyereményjátékunk áthelyeződik a(z) Elvenar Discord szerverre. Regisztrálni EZEN a linken keresztül lehetséges, amely csak néhány másodpercig tart. Az első teszt játékunk a holnapi nap folyamán kerül megrendezésre, a Szeptember 9.-ére meghirdetett játék pedig...
  15. Anerilin

    Bejelentés Fórum Nyereményjáték

    Időpont változás! Kedves Elfek és Emberek, A Szeptember 9.-ére kiírt nyereményjátékunk áthelyezésre kerül - a szeptemberi hónapon belül - egy másik időpontra. Ennek hivatalos indokát a Fórum Community Managere (Simple) fogja közzétenni hamarosan. Megértéseteket köszönjük, a kellemetlenségér...
  16. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

    Kell nekem is egy ilyen. :D Nagyon komoly. :D:cool::)
  17. Anerilin

    Nem hiba Ismét hiba a hirdetések megjelenésekor

    Kedves Elfek és Emberek, A DavidofBerg által jelzett hiba nem közvetlenül a játék hibája, a hirdetések effektív fizikailag megjelennek, maximum a megjelenésben lehet némi késést tapasztalni. Amennyiben bármilyen egyéb hibát észleltek mind tartalomban, mind megjelenésben, jelezzétek felénk...
  18. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

  19. Anerilin

    Bejelentés Fórum Nyereményjáték

    Kedves Elfek és Emberek, Szeptember 9.-én (szombaton) új Fórum Nyereményjátékkal jelentkezünk. Játék típusa: Képjáték (Hibakereső) Nehézségi szint: - Játék idő: 8 nap Nyeremények: Az első 10 játékos aki helyes megfejtést küld be, fejenként 300 :gyémánt:-ot nyer. Megjegyzés: Megfejtéseiteket...
  20. Anerilin

    Zenesarok ♪♫

    Kellemes hétvégét mindenkinek. :)
Fent