• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Már nem aktuális! Kitotóztam.
  2. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Most például az a problémám, hogy nekem lent van a Zöldellő Főnix, de az Álmok Szezonja bónusz szirmok napi ládánkénti jutalmát (nekem 3 db ) nem adja hozzá, holott ládanyitáskor jelzi, hogy pl. gyorsitó + 3 szirom, és igen etetve van. Esetleg valaki tud rá magyarázatot? vagy mi lehet a gond?
  3. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Látom Te sem kaptál segitséget, legalábbis nem látok hozzászólást. Én is próbálkoztam többször, de feladtam, most csak itt próbálok tájékozódni, de elég lehangoló, hogy nem "jönnek át" a discordon közzétett újdonságok, kérdések-válaszok. :(:mad: Szerintem nem csak mi vagyunk ezzel a problémával.
  4. Új Event

    Sziasztok! A mostani event épületeinek fejlődéséről van valahol valami infó, hogy mit ad, melyiket érdemesebb letenni, fejleszteni?
  5. Új Event

    Köszi Bill :)
  6. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Most, hogy megváltozott az ősi csodák rendje, mint csináltok amikor a 10 rúnaszilánk összejön? és nincs olyan csoda, amibe be lehetne tenni, az összes épitésre kész. Eddig ugye az volt a gyakorlat, hogy egyet letettünk, aztán mindjárt el is adtuk és máris volt szabad hely. Nos...
  7. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ezt hol találom, 28-a van. Tudnál segíteni?
  8. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ezaz, én sem az üres területre akartam rakni, hanem a rácsosra ........ hát ezért nem működött. :eek::D
  9. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi, de nem erre gondoltam. A városomat szeretném átrendezni a várostervezővel és ott nem tudom "kirakni" az épületeket. Régebben ezzel nem volt gond, hisz azért várostervező.
  10. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Segítséget kérnék, miért nem tudom a várostervezőben rácson kívül letenni az épületeket? Mi lehet a gond?
  11. Kibeszélő Álmok Szezonja

    .........azaz 3000 gyémántért adja, máskülönben nem lehet hozzájutni? mert ha igen, akkor ez is olyan nesze semmi fogd meg jól :(
Fent