• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. GABnagyur

    Kibeszélő Virágos Ébredés

    Ami azt illeti elég gagyi a díj kínálat. Erre egy fillért nem szabad költeni!
  2. GABnagyur

    Kibeszélő Az Öröm Szezonja

    Köszönöm!
  3. GABnagyur

    Kibeszélő Az Öröm Szezonja

    Kérdésem lenne, hogy a lakatolt jutalmakat mivel lehet kinyitni?
  4. GABnagyur

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Kösz.
  5. GABnagyur

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Olyan feladatot ad , portálprofit elköltése , amit nem lehet teljesíteni, mert éppen nincs vendég portálom.
  6. GABnagyur

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Szerintem mindenkinek érdemesebb a saját ritmusa szerint tenni , ha ez egybevág a feladatokkal , akkor az csak plusz.
  7. GABnagyur

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Idáig a napi feladatok nem halmoztak el bőséges jutalommal. 1x10 perces gyorsítók eddig.
  8. GABnagyur

    Kibeszélő Az Üst

    Én nem rég kezdtem a játékot és minél beljebb jutok annál többet nem tudok, de ez az üst első pillanatban kiverte a biztosítékot. Lehet , csak a tudatlanságom okán , mintha kínaiul lenne az egész. Én biztos egy fabatkát sem teszek bele.
  9. GABnagyur

    Kibeszélő Az Üst

    Van egy olyan érzésem egyszerű átbaszás az egész!
  10. GABnagyur

    Kibeszélő Az Üst

    Bonyolult, érthetetlen, a szerencse tényző túl erős, hogy bármit is befektessen az ember. Ez hiden fog hagyni.
  11. GABnagyur

    Kibeszélő Csintalan Terápia

    El sem tudom képzelni, hogyan lehet annál több összetevőt szerezni, mint amennyit pld én összeszedtem, de semmire nem elég. Mit lehet kezdeni napi kb. 100 összetevővel? Örülök , ha a végén a vas ligában tudok maradni! A lehúzáson kívül nem sok pozitívumot látok ebben.
  12. GABnagyur

    Kibeszélő Csintalan Terápia

    Én még csak most tartok az V. fejezet vége felé, tehát viszonylag friss játékos vagyok. Ezt a Csintalan Terápia játékot elég átverés félének találom Túl hamar jött a napi lakatolás, így esélyt sem hagyva egy jobb helyezés elérésére!
Fent