• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Hellblade

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Jó lenne, ha heti küldetések után is lenne nyeremény láda. Még is csak egy nagyobb feladat, mint a napi feladatok. A nyerhető jutalmak között lehetne állateledel is, mivel rengeteg etetthető épület van, még is az állateledel megszerzése elégé korlátozott. Sőt akár fixen is adhatna egyet.
  2. Hellblade

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Itt egy videó róla:
  3. Hellblade

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Az Akadémián a Szellemes Mósómedve ereklyét még átlehet alakítani medve ereklyére? Kaptok még ilyen lehetőséget?
  4. Hellblade

    Szólánc - a játékkal kapcsolatos szavakkal

    Lebontás
  5. Hellblade

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    Talán jó hír. Ha át tudtok lépni az Orkok korába, akkor az aranykulcsok költésekor, a három lehetőség közül található olyan is, ahol orkokat lehet nyerni. Igaz ez egy kis lehetőség, de talán sikerül. Sok sikert!
  6. Hellblade

    Szólánc - a játékkal kapcsolatos szavakkal

    Arany Király
  7. Hellblade

    Szólánc - a játékkal kapcsolatos szavakkal

    Aranykulcs
  8. Hellblade

    Lezárva Ablakból ablak nyitás - bezárás esetén ugorjon vissza az előzőre

    Nagyon jó ötletnek tartom. Ez van a Bajnokin is, ha nem automatikusan csatázok, akkor visszarak a térképre és nem a bajnokság tovább folytatására. Újra meg kell nyitnom a bajnokságot és ott kikeresni a következőt. Ez egy kényelmi funkció, amit a játékosok érdekében meg kellene csinálni!
  9. Hellblade

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    Szia! A tartományokon belül van olyan találkozó(1-3db) ahol kevesebb erőforrás szükséges a tárgyaláshoz. Tehát nem három fajta, hanem kettő. Talán van olyan, ahol nem kér orkot és így megtudod csinálni.
  10. Hellblade

    Továbbítva Újfajta kihívás-rendszer - hogy tényleg legyen benne kihívás :)

    Szerintem ezzel az ötlettel, egy már meglévő eseményt (Kaland) lehetne felturbózni. Az is egy végtelenenített feladatsor. Az örvényben minden elért 5000 pont után extranyereményt lehetne kapni. Ami lehetne varázskönyv, hogy a játékososknak legyen döntési lehetősége a megszerzett jutalommal...
  11. Hellblade

    Kibeszélő Szerencsés Kis Uszonyos

    5700 Haleledellel vágtam neki. Gomdoltam meg lesz a 10-s szint az eventes főépület, hát nem. Direkt olyan ládákat nyitogattam amelyikben haleledelt lehetett nyerni és az ár-érték aránya is a legjobb volt, vagyis legkevesebbe került ládára lebontva. Egyetlen egyszer sem kaptam haleledelt...
  12. Hellblade

    Kibeszélő A Főnix Hajnala

    Egy angolnyelvű feladatsor: https://docs.google.com/document/d/1YtZGUd5OSkDRbm3SXz-01TOh7cS-2ixXNaywFyVflwM/edit
Fent