• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. 2023 Májusi Fórum Nyereményjáték - A Madarak és Fák napja

    18. Végtelenség tornya
  2. Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Sziasztok! Szerintem nem lehet megcsinálni!!!( csak pénz-gyémánt vásárlással, vagy "több zsák" szerencsével)....majd talán lesz nyereményként a tesó kaland során vagy torony vagy barkács alkalmával.
  3. Nem hiba Nem működika a /who mobilon

    tárgytalan, megjavult
  4. Nem hiba Nem működika a /who mobilon

    Sziasztok! Nem tudok belépni ezt írja : Az oldal nem működik A(z) elvenar.com jelenleg nem tudja kezelni ezt a kérést. HTTP ERROR 500
  5. Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Sziasztok! Már többször is akartam írni, hogy tudjátok-e Eventek alkalmával, összesen mennyi ajándékot lehet beszedni a város körül 1 nap?(vagy a játék végéig?) Régebben lehetett tudni ...és számolni is vele ehhez nagy segítség volt akkor az Elvengems.com oldal( tisztában vagyok vele, hogy...
  6. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Szia! Köszi, de mi lesz a díj 1-2-3 szakaszon?
  7. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ez az új faj? Jól néz ki!
  8. Kibeszélő Szerencsés Kis Uszonyos

    Sziasztok! 900 gyémántért lehet venni Ráját (24 óra van rá):cool:
  9. Továbbítva Csodálatos természet feladatok

    Sziasztok! A 62. feladat hibásan van fordítva..."Használj egység utántöltő" helyett Váratlan ajándék(szerszám) a helyes
  10. Kibeszélő A Főnix Hajnala

    Szia! Belépsz a Bűbájraktáradba,- Áldások fül lenyit-ott kikeresed a Váratlan ajándékot (alapanyagot ad(szerszám) )
  11. Kibeszélő Játékosmozgatás

    Én nem panaszkodom, minden rendben van most.:) Nincs üres hely a térképemen, és még kereskedni is tudok!;)
  12. Továbbítva Nemtudok belépni a városomba

    Köszi!:(
  13. Továbbítva Nemtudok belépni a városomba

    Sziasztok! Légyszives segíteni mert nem tudok belépni a városomba....testvériségi kaland van.... nem tudok beszedni és játszani!!!:eek:o_O
  14. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Nálam az akadémiában (két különböző városomban)továbbra is lehet nyerni 500 gyémántot...igaz az egyikben 20% a másikban 10 % az esélye....úgy mint a mostani event eltemetett városban esély a napi díjra....;)
  15. Kibeszélő Az Eltemetett Város

    Sziasztok! Nem szokásom panaszkodni, de ezt a fejlesztők most komolyan gondolták? Megcsináltam 20 feladatot(úgy tudom 79 lesz) és kaptam EGY ereklyét? :eek:...egyesével adja a kőtáblákat!!! szerintetek így mennyi lesz meg? talán 4 db!?...a napi díjra az esélyem 3%!!!! 2018 óta játszom...
Fent