• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Marcos

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A következő event főnyereménye és adatai:
  2. Marcos

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Sajnos a csodákról még mindig elég keveset lehet tudni, de az egyik csodáról (nem tudom hogy a kettő közül melyik) végre kiderült hogy mi lesz az egyik (nem tudni hogy lesz-e több) bónusza. A varázsakadémián a bűbájgyártás idejét csökkenti le. 35. szinten 65%-al.
  3. Marcos

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Az etetés hatása alatt az összes tárgyalásra vonatkozik a 10% bónusz. Én úgy tudom hogy ha sikerül kettőt összeszedni belőle és egyszerre meg is vannak etetve akkor a bónuszok összeadódnak.
  4. Marcos

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A 21. fejezet szépen lassan de közeledik. Akit érdekel hogy hogyan fognak kinézni az épületek az új fejezetben, ezen a linken az összes jelenleg elérhető épület megtalálható animációval együtt: https://sites.google.com/view/public-druids/ch21
  5. Marcos

    Továbbítva Bajnokság

    Úgy tűnik a béta szerver után ide is eljutott ez a hiba. A teljes bajnokság fül el van csúszva miután vége van.
  6. Marcos

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Igen, ez egy főnix lesz de szerintem eddig az összes közül ennek lett a leggyengébb nem csak a termelése hanem a kinézete is, az etetési bónuszról ne is beszéljünk. Az első képen amit csatoltam látszik az épület fejlődéséből pár szint a végén az utolsóval.
  7. Marcos

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Holnap indul a béta szerveren a következő szezon, ami a fődíjon és a megjelenésen kívűl nagy valószínűséggel teljesen ugyan az lesz mint a jelenleg is futó. A fődíj egy 2x2-es épület ami fejezettől függően alapanyagot, értékes árút, manát vagy magot termel.
  8. Marcos

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A béta szerverre megérkezett a következő event ami az ilyenkor már megszokott Főnixes lesz.
  9. Marcos

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Minden amit eddig a következő (21.) fejezetről tudni lehet:
  10. Marcos

    Csevejgő-Teaház

    Szia! Igen, lesz új fejezet. Egyenlőre még nem lehet túl sokat tudni róla de itt egy kis előzetes: [/SPOILER]
  11. Marcos

    Szavazás A kívánságok istennője megreformálása

    Támogatom. A jelenlegi formájában elég haszontalan, nem méltó egy event végső jutalmának.
  12. Marcos

    Nem hiba Nem felderíthető tartományok a felderíthető tartományok listájában.

    Ha jól emlékszem PC-n ez mindig is így volt, szóval ez nem hiba.
  13. Marcos

    Nem hiba Hibás feladat,vagy számlálás

    Ezzel már a béta szerveren is voltak gondok, ott jelezve is lett, de úgy tűnik javítani már nem sikerült.
Fent