• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kibeszélő A zene ereje

    Remélem, répaföldesnél én is ezt az utat választottam ,nem akartam "szétrobbantani" a fél várost :-)
  2. Kibeszélő A zene ereje

    A fejezet során azt fogjátok tapasztalni, hogy fokozatosan egyre több városterületre lesz szükségetek a településépületek számára . Én ezt az 1. fejezet óta érzem :D
  3. Kibeszélő A Főnix Hajnala

    Üdv. Magánvélemény ! a napi díjakról : Engem se igazán hatnak már meg, de kezdem belátni hogy a játék az új és féltávon járó játékosoknak szól és nem az utsó fejezeteseknek ,és ami azt illeti valahol megértem ,ezek már nem azok az idők hogy 20 évig csattógos lepke -10 évig rugós béka ,a nagyon...
  4. Továbbítva Barkácsolásnál a gyártósor bővítése

    Támogatom ,de ez most egy olyan, amihez szerintem tuti nem nyúlnak. Ne igy legyen .)
  5. Kibeszélő A Főnix Hajnala

    https://idavis-elvenar.github.io/events.html#quests ez az angol verzió ,napi díj ,miegyéb ,ezt ha elmented még frissül ,nem úgy mint a régi elvengems oldal.
  6. Kibeszélő A Főnix Hajnala

    Tavaly kértem egy harcot segítő Eventes épületet , köszönöm :) Kár hogy nem túl jó ,de akkor is :P Még hogy nem lehet ilyet kérni....
  7. Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    És ugyan igy valami a nyaklánc-szoborra is , ha ott termelek többet is érjen ,ne 200-300 db 2 kockás kőfejtőröl szóljon :) és a végén győzött az all in , szerinted öten vagy 6 vannak a csapatba ? akkora ordas kamu :-)
  8. Visszautasítva Kaland hozzá járulás pontos "listázása"

    Bakker kiforgatod kicsit a szavaim ,nyilván addig végtelen amig tart a kaland.... és hát ki kell rakni a 9 utat ,de a 3 pályán a nyalókákat mind megéri ,de volt pár "pötty" amit nem érte volna meg kirakni ( 1-2 talán) és inkább örvény ,például utsó sárga tuti. legalábbis nekünk .) Viszont mi nem...
  9. Visszautasítva Kaland hozzá járulás pontos "listázása"

    Szia. Egyet is értek meg nem is ,hiszen a 0-24 versenyez a "másik" 0-24 játékossal ,és ők miért ne versenyezzenek ,a játék egész évbe egyéni játék inkább mint csapat ,a ranglistának sincs akkor értelem mert valaki 4 éve ,én csak 2 éve játszok ,(ehez képest van ranglista pontos csoda,nyilván a...
  10. Visszautasítva Kaland hozzá járulás pontos "listázása"

    De ha nem is szó szerint beárazva a jelvényeket , de legalább egy Top 3 valami "nagyobb" nyereménnyel ,a nagyon sok száz manúval-műhellyel-miegyéb játszóknak nem tudom hogy lehetne jól kitalálni az arányos nyereményt :) ,de egy kicsit erősebb top 3 nyeremény adna versenyt úgy gondolom, szó...
  11. Visszautasítva Kaland hozzá járulás pontos "listázása"

    Üdv A most megjelent ki tett és ki nem tett még újításból kiindulva szerintem nagyon jót tenne a versenyszellemnek csapaton belül ha lenne tényleges ( szép nagy áttekinthető ablakba) lista hogy ki mit ,és mennyit tett bele a közös levesbe , akár összeadva akár 3 külön lapon ( út)...
  12. Továbbítva Ősi csodák teleportálása

    Lehet hogy most nem fogsz hinni nekem de én eddig is teleport nélkül rendezkedtem ( monitor nem teló) vagy ha mégis az extrém minimális ,ja hogy sok idő ? az ! :) A fejezetes hely felszabadulásakor már előre megcsinálom a helyet ( amennyire lehet) Például az előző fejezetembe már előre ...
  13. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Aszem az arany főnix is 3.5 órás ,gondolom azt se etetik túl (az én fejletlen madaram emlék címszóval raktáron van), én egy torony 3. szintre nem találom rossznak, bár a jelenlegi army-raktár készlet meg nem indokolja hogy etessek ,szó igen határeset az 5 % :) Főleg hogy a gyémánt miatt a...
  14. Továbbítva Ősi csodák teleportálása

    Na igen ,ettől nem lesz könnyebb a rendezés ,mert a csodákat úgy is fix ,többet ne kelljen mozgatni helyre teszi az ember , ergo eszembe se jutna hogy csodát teleportáljak a rendezéshez :) De ha valakinek ez kell ,hát miért ne ? Támogatom ( esetleg egy védelem hogy ne lehessen lebontani ,én...
  15. Kibeszélő Az Eltemetett Város

    Hát mégis csak kiestem az ezüstből , este még megvolt ,reggelre elpárolgott az előny ,de ha kaland ezt ad akkor nem lesz sokáig 9-es :) vagyis akkor csak megérte mindent elvinni amit már láttam a térképen ,még akkor is ha az épületből esetleg töredék lesz.
  16. Már felvetett Arany liga jutalmak

    Ez jogos ,de extrém ritka hogy valaki 2 ilyet tart :) Valamikor ma hajnalban kiestem az ezüstből ( szerintem max 1-2 miatt) ,de ha ezt adja a kaland akkor mindegy ,addig marad9-es :)
  17. Visszautasítva Cím változás

    Sziasztok . Én már jó ideje nem Elevenarnak ,hanem Harc a kockákért-nak hívom a játékot , támogassatok hogy mostantól a játék új neve : Harc A Kockákért ! Szavaz :-)
  18. Kibeszélő Az Eltemetett Város

    Én 9-re hoztam ki ( egyéb nyeremény is) mert ezüstből nem esek ki ( szerintem) akkor meg 10 ,de a kalandnál ha minden igaz ? 2 ilyet is lehet választva nyerni-kapni ,én amit térképen már "láttam" kiváltottam nem hagyunk hátra ha már látjuk alapon (eddig az összes ködös eventnél is igy...
  19. Nincs tervben A le nem rakott ősi csodák rúnáinak saját csodába való felhasználása

    Most igy érzed ,de a titkok kötete a kutyának se kell majd ! ,az arany meg kamatos kamattal adja majd a lakosságot ,ott felejtsd el hogy aranyat ad , nem az a lényege ,de később lesz extrém jó a 9 kocka miatt ,hiszen ha nem fejleszted is több lakost hoz mivel a dolgozó lakosságod nőni fog, de...
  20. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Félreértettél ,értem hogy "1000" saját városnál se tilt le ha oda vissza megy :) de pont nem oda vissza ment a dolog ,vagyis a csak "tolom" városokra gondoltam. Nálunk is van duplaváros ,oda-vissza magának , az innot csak az érdekli hogy belépj ,( sütik elfogadása ,a darabszám a lényeg) és a...
Fent