• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Nazaroff

    segítség

    "nem ördögtől való, ha tudod, hogy mi a fizetős része az alkalmazásnak, ha van" Természetesen ez így van. Csak néhány megjegyzés és befejeztem - Dunát lehet rekeszteni ezekkel a "kommunikációs" alkalmazásokkal. Viber, Skype, WhatsApp,X, Instaggram, Meet, Telegram, és még sorolhatnám. Már rég rá...
  2. Nazaroff

    segítség

    Tudod mit mondorr a néger amikor szóltak neki, hogy ne ússzon a Nílusban, mert krokodílok vannak benne? Azt monda: "már késő" Ui.: Még ha így is van, ahogy írod, akkor is nagyon , nagyon, nagyon rossz pszihológia, így bevezetni egy alkalmazást. Peace :)
  3. Nazaroff

    segítség

    És ha már minden sikerült akkor az első ablak arró szól hogy fizess valamiért. A magam részéről töröltem
  4. Nazaroff

    Javítva Felugró tp jutalmas ablak rossz időben és megjelenítési gondok.

    Sajnos a hiba újra jeletkezik. Tudok majd feltenni videót is, bár remélem annélkül is elhiszitek.
  5. Nazaroff

    Szavazás Csodákhoz tartozo ikon táblázat elemeinek sorrend változtatása

    1. Benyújtó játéktapasztalata Ez a kor is teljesítve 2. Az ötlet röviden Ez egy nagyonszép táblázat, de ember legyen a talpán aki fejből tudja, hogy melyik ikon, melyik csodát jelöli Ezt a táblázatot kéne úgy megváltoztatni, hogy az ikonok sorrendje azonos legyen a jelképezni kívánt csodák...
  6. Nazaroff

    Nem hiba A számokkal mindíg baj van

    Köszönöm az infőkat! És tényleg nem hiba! Elkapkodtam a hibajelzést, előbb kérdezni kellet volna :(
  7. Nazaroff

    Nem hiba A számokkal mindíg baj van

    Nem igazán értem a számolási módot Akár hogy számolom a 3500*24 sehogyan sem 42000 De ha az első 4 óra után leáll a termelés ami 4*3500 akkor hogyan jön ki 42000? Kérem, ha valaki tudja magyarázza el. Vagy ez valóban csak egy kijelzési hiba?
  8. Nazaroff

    Tűzfőnix

    :(
  9. Nazaroff

    Tűzfőnix

    Ez több oldalról sem stimmel. - Egyrészt, mindig is voltak a támadóerőt 50%-al növelő pár napos épületek. Ráadásul megjelentek ezek 75% változatai, amik azt ígérik, hogy hatásuk halmozható. Ha a játék nem csalna, akkor simán összehozható lenne egy 200-300 %-os sebzés tűzfőnix nélkül is...
  10. Nazaroff

    Továbbítva Felirat hiba sárkányok nevében

    A hibáról készült mentés önnmagáéert beszél Neves Adományok <> Nemes adományok
  11. Nazaroff

    Továbbítva Varangyok temploma

    Még mindíg részben letakarják más épületek. a város megnyitás után kattintás nélkül is látszik a hiba. Csak átmozgatás után szűnik meg
  12. Nazaroff

    Továbbítva Vennék egy alkonyfőnixet

    És tényleg :) Köszönöm
  13. Nazaroff

    Továbbítva Vennék egy alkonyfőnixet

    Kb 5 éve játszom Arendilen Vennnék egy alkonyfőnixet. Sokadik próbálkozás, újraindítás, gyorsítórár törlés után is ezt az hibaüzenetet kapom Mi lehet ennek az oka?
  14. Nazaroff

    Továbbítva Varangyok temploma

    Sajnos ez sem segít. Ez akép most készült. Rendszerindítás utáni állapot
  15. Nazaroff

    Továbbítva Varangyok temploma

    Persze, de ez nem oldja meg a szoftver hibáját :(
  16. Nazaroff

    Továbbítva Varangyok temploma

    Tudom, hogy továbbítottátok, de már elúlt majd 3 hónap és még mindíg fennáll.
  17. Nazaroff

    Nem hiba Nem működika a /who mobilon

    Üdv! Sok éve játszom, PC-n és mobilon is. A városom Elvenarban 4.800.000 felett. A hiba csak mobilon jelentkezik és más csapattársam is szenved tőle. A jelenség: nem működik a /who parancs ami mobilon különösen hasznos lenne.
  18. Nazaroff

    Nem hiba Kisállat eledel

    " de azóta nem látott napvilágot hasonló (vagy jobb) alkotás" De igen, mégpedig az alkonyfőnix, ami gyógyítja a seregeket rötpében, minden harc után. Ezzel is az a baj hogy etetni kell, ráadásul sokkal kevesebb ideig hatásos az etetés.
  19. Nazaroff

    Nem hiba Kisállat eledel

    Még ha az elmélet igaz is, rajtam akkor sem segít, - és gyanakszom máson sem - mert szinte minden ilyen épületem megvan. Megszámoltam, 10-nél több etethető épület van a raktáramban. Csak a használlatban lévőket teszem le, mert mindenhez egy másik városnyi hely kellene. Gyanakszom, hogy más is...
  20. Nazaroff

    Nem hiba Kisállat eledel

    "Véletlenszerű játék elemről van szó, amelyet egyféleképpen lehet kicsit befolyásolni - amit én szoktam ajánlani -, hogy érdemes az összes épületet barkácsolni, ami max. 1-szer jelenhet meg, így elvileg a gyakorisága nőhet a Kisállateledelnek." Ezt most nem értem. Kifejtenéd?
Fent