• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Szamanta

    Kérdezném, miért nem termel a levegő manifesztációm?

    Üdv, bár nem kaptam választ, most sem tudom, hogy mi hasznom ebben a kórban Kérdezném, hogy miért kell 40 tartományt lefizetnem egy területért? A 27 tartományt két évig fizettem. Rosszabb, mint egy házkölcsön! Kérdeztem még, hogy az ajándékozást a testvéri Forge empiren egy kattintással...
  2. Szamanta

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Üdv. Kérdezném, hogy miért kell eldobni a levegő manifesztációm termelését, mi hiányzik a jó termeléshez? Köszönöm:
  3. Szamanta

    Kérdezném, miért nem termel a levegő manifesztációm?

    A levegő manifesztációm termését el kell dobnom, mert nem kell neki. Köszi: Szamanta
  4. Szamanta

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm szépen. A raktárt akartam fejleszteni, nem a forrásligetet. Így vére tovább jutottam. Hálás vagyok Neked. Jó éjszakát!
  5. Szamanta

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Kérlek, segítsetek, mert hónapok óta nem jutok tovább a félszerzetekkel. Már jó ideje nem is termelek, mert, csak lebeg a többlet. Köszönöm:
  6. Szamanta

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Üdvözlök Mindenkit! Belekerültem a 22-es csapdájába. A félszerzeteknél nem jutok tovább. Fejlesszem a raktárt, de a kutatás nem engedi. A feloldáshoz az emelt szintű terményekre lenne szükség. Segítsetek, hol rontottam el!? Remélem nem kell pénzt bevetnem, mert az nincs. Köszönöm: Szamanta
Fent