• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. keresünk testvériséget vagy csatlakozni vágyókat

    Titanik- Nagyi vár rátok. Gyertek.
  2. Testvériség összeolvadás

    Szia.Megoldódott??Ha nem a Titanik-Nagyi testvériség befogadó lenne.Üdv Nagyi
  3. Testvériség összeolvadás

    Sziasztok. 8fős aktív testvériség társulási céllal hasonló játszani szerető testvéreket keres. Titanik- Nagyi a csoportunk. Bárkit szívesen látunk.
  4. Testvériséget keresek!

    Szia Keresd a Titanik-Nagyi testvériséget.Szivesen látunk
  5. Tesókat keresünk.

    Sziasztok.Titanik-Nagyi még mindig keresi a testvéreket. Mindenkit szeretettel várunk.A kis falvak,kezdő játékosok nálunk megtalálják a helyüket.És mi éreztetjük velük ,hogy milyen fontosak ők is. Mi egymásért,a haladásért játszunk Keresd a Titanik-Nagyi testvériség főmágusát.
  6. Kezdő vagyok

    szia.Találtál már testvériséget?
  7. Kezdő vagyok

    Gyere hozzánk. Titanik-Nagyi vár.
  8. Tesókat keresünk.

    Sziasztok. Ha van kedvetek játszani nyugalomba és békességbe gyertek és játszatok velünk. Nem kérünk önéletrajzot.Segítsünk kölcsönösen egymáson. Itt egymásért,a haladásért játszunk és nem egymás ellen. Ha egyszer betérsz hozzánk,nem fogsz tovább lépni tőlünk. Titanik614 főmágus és kis csapata...
  9. Kezdő vagyok

    Titanik-Nagyi szívesen látna.
  10. Testvériséget keresek!

    Szia.A Titanik-Nagyi tesóság is szívesen lát.Üdv.Marianna
  11. Titanik-Nagyi testvériség játékos kedvű tagokat keres

    Sziasztok. Ha van kedvetek játszani nyugalomba és békességbe gyertek és játszatok velünk. Nem kérünk önéletrajzot.Segítsünk kölcsönösen egymáson. Itt egymásért,a haladásért játszunk és nem egymás ellen. Ha egyszer betérsz hozzánk,nem fogsz tovább lépni tőlünk. Titanik614 főmágus és kis csapata...
Fent