• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Sigrid

    2023 Játszatok velünk és gazdagodjatok gyémántokkal

    Köszönöm szépen, gratulálok mindenkinek!
  2. Sigrid

    2023 Játszatok velünk és gazdagodjatok gyémántokkal

    Felső rész: 1. Varázslatos Lakóépület 2. Arkán Intézet 3. Repülő Hajó 4. Állateledel 5. Zsoldostábor 6. Szenátus 7. Lila Virágú Fák 8. Óriás Csigapalota 9. Kaszárnya Alsó rész: 1. Zsákutca 2. Arany Szakadék 3. Ragyogó Jelzőtábla 4. Áru 5. Napfarm 6. Drágakő-manufaktúra 7. Ork Portál 8...
  3. Sigrid

    2022 Karácsonyi Keresztrejtvény 2022

    Hú, nagyon köszönöm, épp most használtam el a sajátomat tűzfőnix fejlesztésre, és erősen megcsappant a készletem :) Gratulálok mindenkinek!
  4. Sigrid

    2022 Karácsonyi Keresztrejtvény 2022

    Vízszintes 2. Végső Erő 3. Varázsakadémia 5. Szellemes Mosómedve 8. Tűzfőnix 10. Testvériségi Kaland 11. Hegyi Csarnok 13. - 14. Rufus Függőleges 1. Téli Varázs 4. Kívánságok Istennője 6. Hobbi 7. Tiltott Romok 9. Törp Citadella 12. Rúnaszilánk
  5. Sigrid

    Visszautasítva Tp vásárlás

    Szia, végig szoktad pacsizni a térképet? Ott is sok alapanyagot és aranyat kaphatsz :)
  6. Sigrid

    Ritka Pillanat

    Nagy öröm, mi is büszkék vagyunk Rátok, gratula!
  7. Sigrid

    Továbbítva Törött szilánk tárolási kapacitásának növelése.

    Kiváncsi vagyok, hogy az az egy, aki nem támogatta, miért? Lehet, hogy csak elnyomta, de úgy láttam, van mód javítani :)
  8. Sigrid

    Továbbítva Törött szilánk tárolási kapacitásának növelése.

    Támogatom, nagy szükség lenne rá
  9. Sigrid

    2022 Elvenar receptverseny

    Én is köszönöm a lehetőséget, és a többieknek a recepteket!
  10. Sigrid

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Oroszlán :)
  11. Sigrid

    2022 Elvenar receptverseny

    HOZZÁVALÓK A piskótához: 7 tojás 8 kanál kristálycukor 7 kanál liszt egy fél csomag sütőpor egy kevés vaníliás cukor A krémhez: 900 ml-es epres joghurt (én Yogobellát használtam) egy 500 ml-es doboz cukrászhabalap (most éppen Hulala, de OKÉ-t is szoktam, vagy amilyent kapni lehet) egy...
  12. Sigrid

    Nem hiba Hiba a Gyémántok számának nyilvántartásában

    Szia, nincs baj, egy fióknak egy gyémántkészlete van, közös a két világban. Ha költesz, mindenhol csökken, ha szerzel, mindenhol nő.
  13. Sigrid

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    Köszönöm
  14. Sigrid

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    Sziasztok, eredmény mikor várható?
  15. Sigrid

    Visszajelzés Visszajelzések 2021

    Sziasztok! Köszönök Nektek mindent, újévi kivánságként pedig 9 főnixereklyére vágyom, hogy nekem is lehessen egy tűzfőnixem... Boldog Új évet mindenkinek!
  16. Sigrid

    2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    Karácsonyi meglepetés
  17. Sigrid

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Erre én is kiváncsi lennék! Mármint toronystratégiákra...
  18. Sigrid

    Egy korty tisztaság

    Szia, a varázsakadémián az "új receptek" után, frissíti a választékot, ha neked egyiksem megfelelő, nem kell kivárni a következő frissítést
Fent