• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Brita

    alkotok Testvériség aktív tagokat keres

    Sziasztok kedves aktív játékosok, útkeresők! Ha AKTÍV játékos vagy és szeretnéd ezt kamatoztatni egy klassz, összetartó csapatban, akkor közöttünk a helyed! Csapatunk, - alkotok. - üresedés miatt aktív csapattagokat keres Winyandoron. Nem baj, ha nem rendelkezel még nagyobb várossal, mi...
  2. Brita

    Support Eltűnt varázslótudás

    Sajnos már a második alkalommal fordul elő, (érdekes módon csak a varázslótudás - egységek esetében), hogy a napi jutalom során kapott egységeim egyszerűen nem íródnak jóvá. Vajon mi lehet az oka? Ma éppen 89 egység veszett kárba :/
  3. Brita

    Áru-bónusz technológia

    Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudok áru-bónusz technológiát kikutatni? Mi kell egyáltalán hozzá, és hogyan tudom elkezdeni? Köszönöm szépen előre is a segítő válaszokat
  4. Brita

    Bemutatkozás

    Üdvözöllek Titeket! Új játékos vagyok, 3 hete találtam a játékra, és ma sikerült ide is beregisztrálnom. A játék nagyon tetszik, függőség-gyanús Serényen gyakorlom a türelem erényét (ami nem erősségem) a továbbhaladásnál. Épülget és terjeszkedik lassacskán a kis közösség a földecskémen, közben...
Fent