• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Vendég nyersanyagok

    Sziasztok. Pillanatnyilag a 7. fejezetnél tartok. Szorgosan termeltem gránitot és rezet, de most a raktár megtelt, és úgy látom, a kutatás menüben mostanában nincs rájuk szükség. Vagy soha többé??? Helyette tündér portált kellene telepíteni de kellene a hely. Ilyenkor mi van, le kell bontani a...
  2. Elveszett bővítés

    Üdv, feltettem egy kérdést de már nem aktuális, igy töröltem..
  3. Lakóházak fejlesztése

    Üdv. Lakosságra lenne szükségem, ezért fejleszteni szeretném a lakóépületeimet amik a 15. szinten vannak. MInden esetben azt a választ kapom, hogy "kutatás" , de a kutatás menüben nem találok semmi olyan opciót, amitől fejleszthetném a lakóházaimat. Így viszont egy helyben toporgok. Mi a...
  4. Elveszett pénz,termék

    Sziasztok. Azt tapasztalom, hogy amikor begyűjtöm a termelt árút, vagy beszedem a "lakbért", zölddel felfelé "száll" a mennyiség, összeg, de némely esetben alatta egy pillanatra felszáll egy piros színű összeg is - mintha valami levonás történne. Nem tudom mi ez, segítenétek?
  5. Termelési idő

    Az épületeim eddig néhány perc alatt termeltek, most azonban a felettük megjelenő pénz nem sárga, hanem szürke, és úgy tűnik, a termelési idő 6 óra lett. Nem tudok rájönni, miért. Nem rég játszom, néha olyan reménytelennek tűnik. :(
Fent