• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Vendég nyersanyagok

    Szia, nagyon köszönöm, így már világos.
  2. Vendég nyersanyagok

    Sziasztok. Pillanatnyilag a 7. fejezetnél tartok. Szorgosan termeltem gránitot és rezet, de most a raktár megtelt, és úgy látom, a kutatás menüben mostanában nincs rájuk szükség. Vagy soha többé??? Helyette tündér portált kellene telepíteni de kellene a hely. Ilyenkor mi van, le kell bontani a...
  3. Elveszett bővítés

    Üdv, feltettem egy kérdést de már nem aktuális, igy töröltem..
  4. Lakóházak fejlesztése

    KÖszönöm szépen
  5. Lakóházak fejlesztése

    Üdv. Lakosságra lenne szükségem, ezért fejleszteni szeretném a lakóépületeimet amik a 15. szinten vannak. MInden esetben azt a választ kapom, hogy "kutatás" , de a kutatás menüben nem találok semmi olyan opciót, amitől fejleszthetném a lakóházaimat. Így viszont egy helyben toporgok. Mi a...
  6. Elveszett pénz,termék

    Szia, köszönöm, de nem erre gondoltam. Azt tudom, hogy a termelésnek ára van. Ez előtte történik, amikor begyűjtöm az árút vagy az aranyat. Tehát rákattintok az adott épületre, hogy begyűjtsem a megtermelt árút (vagy a lakóépületre, hogy begyűjtsem az aranyakat) , és akkor zölddel felszáll, hogy...
  7. Elveszett pénz,termék

    Sziasztok. Azt tapasztalom, hogy amikor begyűjtöm a termelt árút, vagy beszedem a "lakbért", zölddel felfelé "száll" a mennyiség, összeg, de némely esetben alatta egy pillanatra felszáll egy piros színű összeg is - mintha valami levonás történne. Nem tudom mi ez, segítenétek?
  8. Termelési idő

    Az épületeim eddig néhány perc alatt termeltek, most azonban a felettük megjelenő pénz nem sárga, hanem szürke, és úgy tűnik, a termelési idő 6 óra lett. Nem tudok rájönni, miért. Nem rég játszom, néha olyan reménytelennek tűnik. :(
Fent