• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. 2022 Karácsonyi Keresztrejtvény 2022

    Gratulálok mindenkinek :)
  2. Kibeszélő Az Üst

    thx.. support is válaszolt rá, hogy hibás a játék... grafikája.. . .
  3. Kibeszélő Az Üst

    mióta van ez az üst... hiába etetem meg a főnixet..meg teszem le a ligeteket.. egységerő fokozottágát jelző nyíl..nem jelenik meg a seregen.. . vélemény??
  4. Kibeszélő Téli Varázs 2022

    nos.. .szökőkút nem lett meg.. .:( bónuszpörgetésekből nem adta ki... .. . a szettről.. kissé vonzóbb lenne..ha már alapárúkat ad.. akkor korszak szinten változna a jutalma..és mondjuk..átváltana érző árúra... a..deszka.. acél..vas.. sor... ha már esetleg hozzá nyúlnak...amúgy is.. .. .
  5. Kibeszélő Téli Varázs 2022

    elvileg..nem lenne akkora gond megoldani... bérmelyik 3 épület összeér.. az 3 bónusz... és ha mind a 3 épület hozzáér a központi épülethez..akkor a központi épület visszabónuszolja..a piciket.. elvileg csak programhiba... .
  6. Kibeszélő Téli Varázs 2022

    vettem gyémántért 500 kulcsot....bónusz pöri.... 1x ork.... :( lehet hogy 7 napot már nem néz vissza a bonusz.. .. thx...:(
  7. Kibeszélő Téli Varázs 2022

    kipróbáltammár.. 4x húztam új napidíjat... . :( hátha holnap... .
  8. Kibeszélő Téli Varázs 2022

    köszi... a karácsonfás téliből is lóg az elvenadé fazék :( de az még..úgy elmegy... -1 bonusz...(
  9. Kibeszélő Téli Varázs 2022

    próbálkozok..pörgetéssel.. de már kifogyott a kulcsom.. . :( kissé bosszús vagyok, mert nem vettem észre hogy nem gyűjtöttem be a szökőkutat... :( az a vicc..hogy a mai 5-ös pörgetéskor..megint kiadta az orkos egységet.. reménykedek.. hátha... valószínűleg bele fogok menni a gyémántos...
  10. Kibeszélő Téli Varázs 2022

    szökőkutam kimaradt a napi díjból.. .:( később, lehet ezt pótolni?
  11. 2022 Karácsonyi Keresztrejtvény 2022

    Sziasztok .:) Boldog új évet.. :) megfejtésem: Vizszintes: 2: Végső erő 3: Varázsakadémia 5: Szellemes mosómedve 8: tűzfőnix 10: Testvériségi kaland 11:Hegyi csarnok 13: "A" 14: Rufus Függőleges: 1: Téli varázs 4: Kívánságok istennője 6: Hobbi 7: tiltottromok 9: törpcitadella 12: runaszilánk
  12. Kibeszélő Nyereményjátékok

    miféle kiemelt sor?? sima négyzethálót látok csak.. :(
  13. Kibeszélő Csintalan Terápia

    úgy tűnik..hogy az ezüst /arany ligáért, be kell áldozni a napi díjakat. ..csak párat nyitogatni..amit kibont az út. .:(
  14. Továbbítva Bűbájraktár bővítés

    részemről..megfordítanám a dolgot.. ha valaki..összegyűjt..bármilyen módon.. mondjuk..5-6-8.azonos fajtájú fejlesztőt,akkor az már eléggé komolyan mutatja, hogy van szándéka vele.. kiadhatná a barkács a hozzá tartozó újabb fejlesztő alap beszerzésének a lehetőségét.. .így akár azoknál is lehet...
  15. Továbbítva Ősi csodák teleportálása

    jó dolog ez a teleport..de még így is rengetegen nem használják ki a lrehetőségét.. . :(
  16. Kibeszélő A Főnix Hajnala

    üdv. néha az a gondolat jár bennem, hogy elég lenne csak fél adag kaja.. vagy negyed... mert..maximum 2-3 óra hosszra tudok belépni... a többi etetési idő elveszik.. .
  17. Kibeszélő Az Eltemetett Város

    .. :( ha picit több időm lesz...megkeresem az eredeti post-ot.. . :( sajna tényleg olvastasm.. ... jah..megvan.-..március 9.. .:( picit feljebb..
  18. Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Hali.. a holdkőtár..nem túl sokat dob rajta...., max naponta 1 golyót hoz.. gyorsítót nem lehet bevetni.. a többit meg csak szándék kérdése.. valamit..valamiért... .
  19. Kibeszélő Az Eltemetett Város

    ok.. nem ide vág.. de itt olvastam..előszőr... honnan van a forrás a havidíjas hírről?? mert ha ezt meglépi az inno..akkor jópáran leteszik a játékot.. szerintem.. . :(
  20. Kibeszélő Márciusi újdonságok

    bármeddíg..lehet pacsizni...csak a bónusz idő múlik el..
Fent