• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Ferenc99

    Csevejgő-Teaház

    Sziasztok, van olyan elf vagy ember aki ráhajt erre a zöldellő főnixre , hogy legalább 2 legyen ?
  2. Ferenc99

    Csevejgő-Teaház

    Nagyon várom.
  3. Ferenc99

    Csevejgő-Teaház

    Sziasztok ! Nektek a varázsakadémia dobott már fel hidegtüzes főnix ereklyét ? Mert én még nem láttam .
  4. Ferenc99

    Ősi csodák új rendszere

    Na de akkor most már megéri az enar követsége vagy nem ? Erre tudom , hogy röviden nem lehet válaszolni , de mégis kinek mi a véleménye ?
  5. Ferenc99

    Ősi csodák új rendszere

    Ugye az lett volna a legjobb ha kitalálták volna ezeket még mielőtt bármelyik szerver indult volna , így nem tudnánk háborogni , hogy nehezebb mert már letesztelve lenne a bétán csak hát akkor 10 év múlva indulna elvenar az éles szervereken .
  6. Ferenc99

    Ősi csodák új rendszere

    Akárhogy is nézzük , jól megkapta mindenki , remélem most majd elgondolkodnak a játékosok , hogy milyen ez az Elvenar . Vajon szimpatikus az a játék ami a csodákra épül és egy picikét ilyen írányba módosították a csodafejlesztést ? További jó játékot mindenkinek .
  7. Ferenc99

    Csevejgő-Teaház

    Nekem elég lenne csak az alap épület . Akár mondjuk 25000 gyémántért is , de igazad van sajna nem kirakodóvásár :(
  8. Ferenc99

    Csevejgő-Teaház

    Mikor lehet végre venni sellők paradicsoma épületet gyémántért , kellene belőle pár db nekem . Mikor lesz végre egy olyan event ami kb. Tűzfőnix szintű épületet ad ?
  9. Ferenc99

    Csevejgő-Teaház

    A végtelenség tornya miért nem végtelen ? Jobban érzem a bajnokságot annak . Amúgy lehetne még 1 tornyot odahúzni vagy nincs meg a technológia hozzá , azt se bánnám ha bejelentenék 3 szint helyett 10 lesz vagy 5 is elég lenne . A 4. szint legyen csak nehezebb , az 5. szinten meg már a kapuknál...
  10. Ferenc99

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Kérlek ne használj a Fórumon trágár szavakat. Már nem az első alkalom volt. Köszönöm szépen.
  11. Ferenc99

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Tehát 10 es szinten az időgyorsító 1db 10 perces , hááát azért örülök , hogy nem 3 db 5 órást ad , így csak unurium termelőnek és potyaajándéknak tekintem . Amúgy köszi a tájékoztatást :)
  12. Ferenc99

    Tűzfőnix

    Amúgy Nazaroff ha rákattintasz a profilképemre feldobja nagyban , azt egy olyan játékos városából fotóztam ki.
  13. Ferenc99

    Tűzfőnix

    Szia , amikor volt az event lehetett szerezni 2 vagy több tűzfőnixet is , de nem tudta senki így hát a magyaroknak csak 1 van . Amúgy a 2. tűzfőnixet csak valutáért lehetett beszerezni , volt aki vett .
  14. Ferenc99

    Zenesarok ♪♫

    Bajnokság előtt ha nincs kedvem hozzá és inkább el mennék kosarazni akkor ezt nézem meg :
  15. Ferenc99

    Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Szerencse fia és Erica nagyon köszönöm nektek :) Amúgy végeztem a techfával , az amcsiknál és úgy döntöttem a két gyémántos feladatot meg majd megcsinálom ha jön az új faj . Amúgy nagyon jók a sugárfertőzött nehéz távolságiak :)
  16. Ferenc99

    Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Sziasztok, a 31. Küldetésnél mi a feladat ?
  17. Ferenc99

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm szépen , közben módosítottam a kérdést mert sikerült feltöltenem egy képet a vallorián legenda kibeszélőben.
  18. Ferenc99

    Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Kb. : így érdemes kipakolni és akkor lehet száguldani :)
  19. Ferenc99

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok ! Van olyan csoda ami nélkülözhetetlen a korokban való haladáshoz ?
  20. Ferenc99

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    3 beszerezhető hely maradt . Lesz nyitva még 1 sor vagy oszlop ? Esetleg erről infó vagy még nem mostanában lesz bejelentés ?
Fent