• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — 2024.04.25. 21:18 A Diadal Szezonja - Április 29-től A Diadal Szezonja ismételten elérkezik, hogy a napi és heti küldetések teljesítésével hosszú időn keresztül jutalmakat szerezz! Az előző szezonhoz hasonlóan 75 napod lesz arra, hogy a napi és heti küldetésekből szirmokat gyűjts. A...
  2. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Üdvözlünk az Égi találkozások fejezetében Elvenarban, ahol a tündék, emberek és földönkívüli lények birodalma összefonódik a mágia és a technológia példátlan fúziójában! Áttekintés: Ebben a fejezetben Elvenar megnyitja kapuit a távoli galaxisokból érkező titokzatos látogatók előtt. Ahogy a...
  3. Kira7

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Így megtalálod: Amit a hírek a discortról betettem Simple írásait az itt a hungárian részen is ott van mind magyarul. A béta hírek azok angolul vannak a discorton azokat lefordítva tettem be ( értelemszerűen )
  4. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — tegnap 11:11-kor Magyarázat: első oszlop a régi értékeket mutatja, a második oszlop az újakat. A második képen látható egy összesítés.
  5. Kira7

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia! Én megadtam a játékban használt nick. nevem és hozzá azt az e-mail fiókot amit a játékhoz használok és elfogadta a discort, azon belül van egy hungarian rész az teljesen magyar nyelvű nem kell hozzá angol nyelv tudás . A supporttól tudtok hozzá segítséget kérni hogy miért nem jött össze a...
  6. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Ma a béta verzió jelentősen csökkenti az Ösi csodák varázslattöredék költségeit, és ez a fejlesztés a tervek szerint az összes többi világban is megjelenik a következő kiadási ciklusokban. Miért van szükség a változásra? Az Ősi csodák legutóbbi módosításait követően észrevehető szakadékot...
  7. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — tegnap 21:59-kor Verzió 1.193 - Változásjegyzék Az EN szervereken február 13-tól, az összes többi szerveren február 15-től lesz elérhető. Mobilon ugyanezen a héten lesz elérhető az új verzió. Javítások Láttuk a visszajelzéseiteket arról, hogy szeretnétek valamit visszakapni az Ősi...
  8. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Deadeye Jerry — tegnap 16:32-kor Sziasztok! Egy új Esemény közeleg! A Főnix áldása - Béta verzióban február 14-től A sivatag szívében, a égő nap alatt, Zaharim népe felkészül a legkedveltebb eseményükre - a zöldellő Főnix virágzására. Ahogy közeledik a nap, egy fiatal Zaharim...
  9. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Deadeye Jerry — 2024.02.06. 17:54 Ősi csodák eladása: Egy Ősi Csoda eladásakor mostantól 1 Királyi Helyreállítást (RR) és 2 Kombináló Katalizátort (CC) kapsz az Ősi Csoda minden szintjén. Láttuk a visszajelzéseiteket arról, hogy visszakaptok valamit az Ősi Csodáktól, amire már nincs...
  10. Kira7

    hírek a DiscordróL

    beta> hírek > Deadeye Jerry — tegnap 16:50-kor Ősi csodák követelményei - Miért változtak meg? Az elmúlt napokban láthattuk a visszajelzéseiteket az új követelményekről (katalizátor, királyi helyreállítás és varázslattöredékek kombinálása), amelyekre most minden ősi csodában szükség van. Ez...
  11. Kira7

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia! Feltettem a bejelentéseket , így már itt is látható :)
  12. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — 2024.01.23. 20:01 Ősi Csodák változásai - Néhány nagy fejlesztésre összpontosítva A múlt héten bevezetett Ősi Csoda változások után most szeretnénk néhányat kicsit jobban kiemelni. Kezdetben a néhány nagy gyengítésre helyeztük a hangsúlyt, mivel teljesen átláthatóak akartunk lenni...
  13. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — 2024.01.22. 18:45 A Mágia Versenye - Január 29-től Még az elvenari Varázslók Társaságának súlyos ügyei közepette is, ahol a leghatalmasabb varázslók világi és túlvilági gondokkal küzdenek, a kellemes játékok csábítása ellenállhatatlannak bizonyul. Lépjetek be a káprázatos Mágia...
  14. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — 2024.01.19. 19:18 Az Álmok Szezonja - Január 24-től Az Álmok Szezonja ismételten elérkezik, hogy a napi és heti küldetések teljesítésével hosszú időn keresztül jutalmakat szerezz! Az előző szezonhoz hasonlóan 75 napod lesz arra, hogy a napi és heti küldetésekből szirmokat gyűjts. A...
  15. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Egy kis betekintés Elvenar 2024-es terveiben Ez az év is sűrű lesz, rendszeres, új tartalmakkal és néhány különleges dologgal. Kíváncsi vagy? Lássunk egy korai ízelítőt! A Végtelenség Tornya fejlesztések Szia, Alina vagyok, játéktervező itt az Elvenarnál, aki a Végtelenség Tornya izgalmas...
  16. Kira7

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    A német fórumon szavaztak olyan 23 oldalon 98% a fórumra szavazott hogy maradjon .....azt se vették figyelembe ...ott annyi hogy egyes felhasználok a bejelentéseket a discordról felteszik a fórumra így az is látja aki csak a fórumot használja............ Ahhoz a fórumhoz ez halott ott még most...
  17. Kira7

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Nem
  18. Kira7

    Ősi csodák új rendszere

    Ez volt a nagy bejelentés: "Az Ősi Csodák bónuszainak és költségeinek javítása Azt szeretnénk, ha az Ősi Csodák tisztességes kihívás lenne mindenkinek, de különböző nyersanyagokat használnak, és nagyon nehéz, amikor egy új fejezet jön, majd sokkal könnyebb később. Ez megakadályozhat abban...
  19. Kira7

    Ősi csodák új rendszere

    Szia! Ebben teljesen igazad van, de ez csak az első begyűjtésre vonatkozik a macinál, mert ott tudsz nagyobb készletet felhalmozni így a begyűjtés előtt. Ezt nem is vitattam és nem is írtam egy szóval se, de a 12 óra alatt már nem tudsz semmivel se többet begyűjteni. Calyr nem ezt írta az ő...
  20. Kira7

    Ősi csodák új rendszere

    Kicsit te érted félre az egészet...... Maradjunk a pl.-nál van 10 fegyvertárad és így lesz a kiképzési méreted 10000 akkor begyűjtési bónuszod így 9600 ezt kiképezi 5 óra alatt ha ugyan itt van csak 5 fegyvertárad akkor a kiképzési méreted lesz 5000 a begyűjtési bónuszod 4800 , de ezt 2,5 óra...
Fent