• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Tavirozsa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Nem tudok eligazodni a kaland időtartamán! Ha a városból nézem, még több mint 70 óra van hátra, az majdnem 3 nap, ha az örvénynél nézem, ott 2 napot mutat:oops:
  2. Tavirozsa

    Kibeszélő Tiltott Romok

    Szia! Nem ma kezdtem, talán 5-6 éve a játékot és akkor a haladás (tartománybővítés) érdekében igen is kellettek a teljesített tartományok. Amióta ezt a lehetőséget bezárták, kizárólag tecfán való haladással lehet bővíteni, azóta minimálisat teljesítek, De egyre több az event, ami kéri az...
  3. Tavirozsa

    Kibeszélő Tiltott Romok

    Sziasztok! A mostani event kapcsán: tele az a bizonyos hócipőm a kért találkozók teljesítésének kérésével. Összesen 8 tartományom van, de abból is szinte mindben 2-3 teljesíthető szabad. És mind nehéz kategória. A felderítési idő több mint 4,5 nap! Állandóan megy a felderítő, de nincs az a...
  4. Tavirozsa

    2021 Épületek keresése

    teaház, kordékönyvtár,fegyvertár,horgászhely,mogyorótuskó,apátság,holdmedve, műhely,tanácsterem, szenátus,torony, könyvtár2x
  5. Tavirozsa

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenári Kereskedelmi Központ
  6. Tavirozsa

    Szólánc keresztnevekkel

    Amadeusz
  7. Tavirozsa

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Köszönöm, írok.
  8. Tavirozsa

    Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Sziasztok! Tudom nem ide tartozó téma, de szeretném megkérdezni, hogy tegnap óta csak nálam ilyen lassú a játék? A betöltődés is minimum 5 percig tart:(
  9. Tavirozsa

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Lehet neked van igazad, bele sem kellett volna kezdenem. Teljesen kizökkenti az embert a napi megszokott játékrutinjából a semmi.
  10. Tavirozsa

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Ilyen gyatra eventem még nem volt . Eddig egyetlenegy napi exkluzív ajándékot nem sikerült begyűjtenem, pedig nem ma kezdtem a játékot:(
  11. Tavirozsa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Jó reggelt! Azt gondoltam reggel korán nem hivatkozhatnak arra, hogy túlterhelt a szerver, azért lassú a játék és dobál ki állandóan! Ez egy agyrém:mad: A minimum más játékoknál az, hogy ilyenkor meghosszabbítják az event idejét és apró ajándékkal kárpótolják a játékosokat a kellemetlenségért!!!!!
  12. Tavirozsa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! A korábbi fajoknál elhagytam 1-1 osztagméretnövelés kikutatását. Az orkoknál is sikerült helyrehoznom nagy sokára ezt az elmaradást. Elérkeztem az elementáloknál lévő elmaradt kutatáshoz. Ha a wikit nézem, akkor elegendő a portált, némi csatornát és 1 fajta(mondjuk...
  13. Tavirozsa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Lehet nem jó helyre írom le a következőket, de jó ideje próbálkozom a seregem feltornászásával és nem igazán kellemesek a tapasztalataim a harcokkal. Hétről-hétre felemésztődik szinte a seregem 1-1 bajnoki után, hiába vannak lerakva a 2x2-es "segítségek" . És egyre nő a képzési idő a csodák...
  14. Tavirozsa

    3 szavas mese

    Mitől oly különleges?
  15. Tavirozsa

    Kibeszélő Téli Varázs

    Volt vagy 6 db techfa tp-s feltöltésem, csak épp a vendégfaj humánium és elfáriumtermelése 9 óránként max 70, és ezekből kel több mint 1000 1-1 technológia feloldásához. A 4. szintű mag tárolókapacitása pedig cca 2200. De majd ha odaérsz és épp belecsöppensz egy hasonló eventbe, megérted miről...
  16. Tavirozsa

    Kibeszélő Téli Varázs

    A világon nincs ennyi gyorsító, hogy másnaponta derítsek fel egy tartományt és nincs annyi portálprofit, hogy a majdnem semmiért feláldozzak minimum 12-t, hogy kikutassak egy technológiát. Ez már nem öröm a játékban, ez már több mint bosszantó:( Ez az event egy borzasztó nagy csalódás. Sokkal...
  17. Tavirozsa

    3 szavas mese

    Mégis mifélét? Kérdezték.
  18. Tavirozsa

    Kibeszélő Téli Varázs

    Azért vannak olyan játékok, ahol ha megdolgozik érte az ember, ugyanazok a jutalmak ütik a markukat egyformán mindenkinek, legyen az alacsonyabb, vagy magasabb szinten lévő játékos. Ugyanannyi mennyiséget kell mindenkinek beadni az adott jutalomért. Ha valaki hamarabb akar a végére érni...
  19. Tavirozsa

    Kibeszélő Téli Varázs

    Sziasztok! Eljutottam arra a pontra, hogy nem csinálok többé hasonló jellegű eventet. Az utolsó előtti faj végénél járok. 2 napja elérkeztem a 20 masnit adó feladatokhoz. Azóta szinte csak a: deríts fel egy tartományt, ami a maga 83 órájával eléggé húzós, vagy kutass ki egy technológiát, ami...
  20. Tavirozsa

    Kibeszélő Az Elvenar

    A googleba beírom az elvenar szót, mire bedob sok mindent(fórum, építések, stb,) csak épp az elvenar.com-ot nem. Ezért a fórumra kattintok és a fórumon belül jobboldalt felül:játssz az elvenárral. Így tudok számtalanszor csak belépni a játékba.
Fent