• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Xandria

    Zenesarok ♪♫

    Egyik örök, nagy kedvenc. :)
  2. Xandria

    Szavazás Figyelmeztető ablak hosszabb gyorsítók használatakor

    Sziasztok! Hasznos ötlet. Támogatom.
  3. Xandria

    Kibeszélő Az Öröm Szezonja

    Szia! A jutalomsávon található lelekatolt jutalmakat csak a Szezonbérlet megvásárlásával szerezheted meg.
  4. Xandria

    Nem hiba Rengeteg plusz idő!

    Azért értettem meg @Farao 2017 „megfogalmazását” ;) , mert nálam a kaszárnyában, kiképzőtáborban, és zsoldostáborban is fenn áll ez a probléma. Mondjuk pl. az éppen aktuális harcos legyártásából már csak 1 óra van hátra. De megüresedett egy hely, ezért gyorsan beteszel következő gyártásra egy...
  5. Xandria

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Szia! A zárolt ládák csak Szezonbérlet vásárlásával nyithatók. E nélkül csak az az egy láda lesz aktív, és nyitható.
  6. Xandria

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Az adott küldetés "kártyáján", középtájon látsz egy kis piros négyzetben egy "kunkorodó" fehér nyilat. No, ha arra rákattintasz, lecseréli egy másik küldire. Ezt a cserét (frissítést) hetente 2x használhatod fel, és a következő héten alapállapotba áll. (Újra lesz 2 lehetőséged frissíteni.) ;)
  7. Xandria

    Feladatok hiánya

    Szia! @Simple írta a bejelentőjében: "Az évszakok frissítés részeként lecseréljük az ismétlődő küldetések rendszerét. Úgy gondoljuk, hogy ennek a rendszernek az évszakokba való áthelyezésével érdekesebb küldetésfeladatokat tudunk biztosítani, értelmesebb jutalmakkal. A még aktív, megismételhető...
  8. Xandria

    Nem hiba varázsakadémia

    Szia! Nincs. :) Ez két, különböző, létező recept. Az egyiknél 1 KK-t kapsz, sok vízióporral, a másiknál 8 KK, kevés vízióporral a "nyereség". Te döntesz, hogy melyikre utazol. :)
  9. Xandria

    Továbbítva Bejövő és elküldött levelek összekeveredése

    Sziasztok! Ugyanezt a hibát tapasztalom én is, és más tesó is.
  10. Xandria

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia @Brik! Az alapanyag termelésed, és a lakóépületek aranytermelése is függ a városod kultúra szintjétől. Tehát minél magasabb a kultúra szint, annál több az alapanyag termelésed, és a begyűjthető aranyad.
  11. Xandria

    Szólánc - a játékkal kapcsolatos szavakkal

    Lávakódex :D (Bocs! :) )
  12. Xandria

    Továbbítva Szomszédi segítségnyújtás szétoszthatósága a kívánt épületekre

    Én is fontosnak tartom az automatizmus lehetőségét. Ezzel együtt támogatom.
  13. Xandria

    Akciók, InnoGames kedvessége

    Pedig elhiheted (bocsesz :) ), mert én is vásároltam már gyémántot, és most beadta a 200%-osat. ;)
  14. Xandria

    Kombináló Katalizátor készítéséhez szükséges ereklyék

    Osztom @Putyika véleményét! Úgy látom nem vetted észre, ezért felhívom a figyelmed, hogy Rikari és a többi, tapasztalt játékos, puszta jó szándékkal próbált meg neked segíteni, gondolván, hogy ezért írtál ide a fórumra. (Vagy miért is?) A fórumon való megnyílvánulásaid, vérlázító stílusod...
  15. Xandria

    Továbbítva Telefonon ledob a csetről

    Nálam is pontosan ezt történik a frissítés óta.
  16. Xandria

    Elfek az emberek ellen

    Sokszorosan. :)
  17. Xandria

    Elfek az emberek ellen

    Ide-oda ugrálunk?! Megbeszéltük, hogy a kiválasztotthoz tartod magad. Így akár minden nap megváltoztathatod, és akkor játszhatsz akár egyedül is... :cool::p:(
  18. Xandria

    Elfek az emberek ellen

    26
  19. Xandria

    Elfek az emberek ellen

    24
Fent