• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. BLERO

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ha nem tudok vezetni, hiába cserélek autót, attól nem fogok megtanulni... Lassan a játéknak sem lesz értelme, vonzereje, ....:( B.
  2. BLERO

    Születésnapi Nyereményjáték - 6. kör

    6. kör 1. feladvány: ABCD 2. feladvány: CDAB 3. feladvány: DBCA 4. feladvány: DCBA 5. feladvány: BCDA
  3. BLERO

    Születésnapi Nyereményjáték - 5. kör

    5. kör 1. feladvány: C 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: D
  4. BLERO

    Születésnapi Nyereményjáték - 4. kör

    4. kör: 1. feladvány: D 2. feladvány: A 3. feladvány: B 4. feladvány: E 5. feladvány: B
  5. BLERO

    Születésnapi Nyereményjáték - 3. kör

    3. kör 1. feladvány: D 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: C
  6. BLERO

    Születésnapi Nyereményjáték - 2. kör

    2. kör 1. feladvány: C 2. feladvány: D 3. feladvány: A 4. feladvány: C 5. feladvány: D
  7. BLERO

    Születésnapi Nyereményjáték - 1. kör

    1. kör 1. feladvány: 1 2. feladvány: 1 3. feladvány: 4 4. feladvány: 1 5. feladvány: 3
  8. BLERO

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Komolyan......... Lassan sportot űznek a "fejlesztők" a hülyébbnél hülyébb eventek, és a megnyerhető, semmirevaló fődíjak tekintetében.... Mennyi random felesleges kütyü legyen még generálva... miért nem jó az, hogy korhoz mérten változik a kapható cucc és mennyiség? Tök jól hangzik, hogy van...
  9. BLERO

    2023 Húsvéti Fórum Nyereményjáték

    01. (Á) Megfejtés Gravitációs Fogadó 02. (L) Megfejtés Sós Falatok 03. (A) Megfejtés Osztagméret növelés 04. (R) Megfejtés Öntözőcsatorna 05. (C) Megfejtés Vörös királynő csókja 06. (O) Megfejtés Kereskedelmi központ...
  10. BLERO

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    szia lehet vicces, de a feladvány kb 90% wikin lekereshető. azt nem kötötték ki, hogy nem lehet segítséget használni. és mivel az esemény épületek 1 része szintén ott van, ezért gondoltam, talán a hiányzók is meg vannak valahol... (hiszen elvileg ezért van a wiki...) Amúgy a feladat kész, 1...
  11. BLERO

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    Sziasztok! Hol tudom leellenőrizni a valászaim helyességét? Nem ismerek minden épületet pl, nem tudom, hogy az anagramma megfejtésem jó e. A wikin nem találtam erre semmit, vagy rosszul kerestem? Köszi: B.
  12. BLERO

    Végtelenség tornya

    Anno Sleekyvel leveleztem többek között a tornyozásról, mennyire fontos, elengedhetetlen része a játéknak, és mire meggyőztem a tesóságot/olyan játékosok jöttek, akik ráéreztek, és egyre többet maxolunk, most meg az jön ki, hogy mégse akkora buli, mert rengeteg haszontalan kütyüt ad, és...
  13. BLERO

    2023 Tavaszi Fórum Nyereményjáték 2023

    gratulálok a nyerteseknek
  14. BLERO

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    köszi az infót hát ez a tyúk bele illik a sormintába, veszíti az erejét minden egyes madár az előzőhöz képest....
  15. BLERO

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    209 kövem van, pedig 500 csacsit rászántam, és régóta napi 1 feladat megy... rossz taktikát választottam biztos...
  16. BLERO

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Hali! Mázlival van meg, vagy segítettél a mázlinak? Csak azért kérdem, mert nekem a mázli az folyton elfogy.... :D:D:D:cool:
  17. BLERO

    2023 Tavaszi Fórum Nyereményjáték 2023

    01. Hamis 02. Hamis 03. Igaz 04. Hamis 05. Igaz 06. Igaz 07. Igaz 08. Hamis 09. Igaz 10. Hamis 11. Hamis 12. Hamis 13. Igaz 14. Igaz 15. Igaz 16. Hamis 17. Igaz 18. Hamis 19. Igaz 20. Hamis 21. Hamis 22. Hamis 23. Igaz 24. Hamis 25. Hamis
  18. BLERO

    Nem hiba Nem működika a /who mobilon

    szia, nálam működik, ez akkor helyi gond lehet... esetleg verziófrissítés, mobil újraindítás, Bocs, csak ötletelek
  19. BLERO

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi, kb ezt érzem.... pár 10 ezreket még csak-csak összekapartam eddig, de a 100 ezres részek.... Akkó nincs más hátra, mint előre... föl a budi tetőre.... o_O:rolleyes::eek:
  20. BLERO

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Hogyan lehet felgyorsítani a "hajókázós" fejezetet? Iszonyatosan lassan halad a termelés, sokfélét olvastam már, de nem akarom elhinni, hogy ennyire lassan tudok haladni. Nem azért mert sietek bárhova, csak kezd unalmas lenni, nincs helyem, a kalandra sem tudok felkészülni...
Fent