• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Adika04

    Születésnapi Nyereményjáték - 1. kör

    01. feladvány: Egy szent tó, amely ősszel virul ki. Hideg őszi levegő veszi körül a barangoló lelket. 1.
  2. Adika04

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Nagy marhaságot csináltam! Kulti rendezgetés közben eladtam véletlenül egy csodámat. Van rá mód, hogy visszakapjam?
  3. Adika04

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Nagyon szépen köszönöm, a választ!
  4. Adika04

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Varázslatos akadémiás kérdésem van Nekem is. Az arany-,tűz-,viharfőnixet ott barkácsoltam, de jó pár fejezettel ezelőtt. A termék értéke pedig fejezet függő. A toronyból sikerült ereklyét gyűjtenem hozzá most. A kérdésem az, hogy vajon újra kell-e barkácsolni a főnixet, hogy a fejezeti szinthez...
  5. Adika04

    Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

    Nagyon szépen köszönöm!
  6. Adika04

    Továbbítva Varázslatos műhelyek

    Köszönöm, meggyógyult! Már tudok termelni vele.
  7. Adika04

    Továbbítva Varázslatos műhelyek

    A varázslatos mühelyem nem hajlandó dolgozni. Ha bármit szeretbék tóle, akkor egy fehér üres lapot kapok.
  8. Adika04

    Elfek az emberek ellen

    akkor az elfeknek1
  9. Adika04

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Nekem is kérdésem lenne. A kultúra letevés közben, a varázslatos sakk készletet akartam letenni, 3 db-ot belőle, de az aranykirály letevésénél gondom támadt. Sem mozgatni, sem odébb rakni nem tudtam. Minden mozgatható volt körülötte, csak az aranykirály nem. Nagy idegességemben a nyomkodás...
  10. Adika04

    Support Torony bónusz láda

    Köszönöm, a segítséget megkaptam!
  11. Adika04

    Support Torony bónusz láda

    Köszönöm a segítséget, írtam, várom a sikerélményt!
  12. Adika04

    Support Torony bónusz láda

    Oké, de hogy jutok oda?
  13. Adika04

    Bajnoki tartományok

    Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást!
  14. Adika04

    Bajnoki tartományok

  15. Adika04

    Support Torony bónusz láda

    Nem jelenik meg a raktáramban a bónusz ajándék a toronyból. A héten egy új városom lett. Azóta áll fenn ez a hiba.
  16. Adika04

    Bajnoki tartományok

    Mitől áll meg a sorozat bizonyos határoknál? Az egyik játékosnál múlt alkalommal(márvány) végig engedte a 9 területén, most 6-nál megállt? A másik csapattag 3-nál állt meg az 5 helyett, a harmadik 13-nál lett megállítva. Miért?
  17. Adika04

    Testvériségi kaland

    Nagyon szépen köszönöm, igazad volt, megoldódott.
  18. Adika04

    Testvériségi kaland

    Köszönöm mindenkinek a segítséget, probléma megoldva.
  19. Adika04

    Testvériségi kaland

    Mindig együtt haladtunk. Nem mászkált félre senki.
Fent