• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. eli21

    A főnix rendje : csapattársakat keres

    Szép napot mindenkinek, tehát nem játékost, hanem csapattársakat! Nekünk elég volt ebből a ki lépek belépek sztoriból. Olyan megbízható tagokat keresünk, akik aktivak, szeretnek játszani, hajlandók elfogadni, hogy csak bónuszos manukat használunk. Képesek csapatba gondolkodni a tapasztalatot...
  2. eli21

    csapattársakat keresünk

    Szép napot mindenkinek, tehát nem játékost, hanem csapattársakat! Nekünk elég volt ebből a ki lépek belépek sztoriból. Olyan megbízható tagokat keresünk, akik aktivak, szeretnek játszani, hajlandók elfogadni, hogy csak bónuszos manukat használunk. Képesek csapatba gondolkodni a tapasztalatot...
  3. eli21

    keresünk testvériséget vagy csatlakozni vágyókat

    Szép napot mindenkinek, olyan testvériséget keresünk a hol nincsenek szabályok!!! Nem szeretjük a konfliktusokat keveset dumálunk, de jól játszunk. Senki nem kell irányítani, elegünk van a szabályokból maguntól tudjuk mit kell csinálni és mikor hány pontot tudunk csinálni a bajnokin. Toronyba...
  4. eli21

    Nem hiba Sereg gyártás

    Sziasztok lehet hogy én értelmezem félre de nekem ugyan az maradt a gyártási sorom, vagy is ha pl a kaszárnyába teli rakom a gyártást, akkor másik épületbe zsoldostábor vagy kiképző pálya már telinek jelzi. Próbáltam azt is hogy mindenhova egyet de akkor is időbe azt mutatja mint eddig. Sőt még...
Fent