• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Krisz31

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ.
  2. Krisz31

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok :) Azt szeretném kérdezni hogy eddig minden event után volt egy testvériségi kaland ,ezt most ebben az évben is így lesz e ? Ha igen nem lehet e tudni róla hogy lesz e benne újabb változás ,vagy marad a tavaly megújított változat? Esetleg egy kezdési idő pont hogy kb mikor kezdődik...
  3. Krisz31

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Köszönöm ezekre tippeltem volna de így biztosabb :).
  4. Krisz31

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Szeretnék kérdezni a bétás verzival kapcsokatosan . A listat olvasgatva mi az a látás gőz ,es a spiretalálkozás ezekkel az elnevezéssekkel meg nem találkoztam. Elöre is köszönöm a válászt.
  5. Krisz31

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Ez az event nekem és több csapat társamnak sem nyerte el a tetszését ,sok az olyan nyeremény amit barkácsolással is elkészithetök. Ezek számomra nem nyeremények!!!!Egy eventnek nem az lenne a lényege hogy olyan dolgokat kap a játék folyamán ajátékos amit amugy nem.Az összes tartalékomat...
  6. Krisz31

    Tagokat keresek a csoportomhoz :)

    A neve The realm of magic egy fejlődő csapat vagyunk nincsenek kritériumok a csapathoz való csalatkozásnál.:)
  7. Krisz31

    Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    Amuni cat,Bastet☺
  8. Krisz31

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    A kedvenc épületem a Dzsinn melyet meglepetés nyeremény volt a toronyban
Fent