• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Migur

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    Furfangos Júliushoz kérdés: "Az összes helyesen válaszoló között 3000 Gyémántot sorsolunk osztunk ki." Csak, hogy tisztán értsük, minden jól válaszoló kap 3000-et, vagy 3000 gyémántot elosztanak annyi felé, ahányan jól válaszolnak? Köszönöm.!
  2. Migur

    2023 Furfangos Július

    1. szék Garm 2. szék Zoing 3. szék Arlox 4. szék Linsee 5. szék Lizzi 6. szék - 7. szék Tird 8. szék -
  3. Migur

    Születésnapi Nyereményjáték - 5. kör

    5. kör: 1. feladvány: C 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: D
  4. Migur

    Születésnapi Nyereményjáték - 6. kör

    6. kör: 1. feladvány: ABCD 2. feladvány: CDAB 3. feladvány: DBCA 4. feladvány: DCBA 5. feladvány: BCDA
  5. Migur

    Születésnapi Nyereményjáték - 4. kör

    4. kör: 1. feladvány: D 2. feladvány: A 3. feladvány: B 4. feladvány: E 5. feladvány: B
  6. Migur

    Születésnapi Nyereményjáték - 3. kör

    3. kör: 1. feladvány: D 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: C
  7. Migur

    Születésnapi Nyereményjáték - 2. kör

    2. kör: 1. feladvány: C 2. feladvány: D 3. feladvány: A 4. feladvány: C 5. feladvány: D
  8. Migur

    Születésnapi Nyereményjáték - 1. kör

    1. kör 1. Feladvány: 1 2. Feladvány: 3 3. Feladvány: 4 4. Feladvány: 1 5. Feladvány: 3
  9. Migur

    Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Támogatom, egyetlen kérdéssel: Mitől lesz egy 3 csillagos ajánlat kamu?
  10. Migur

    2021 Őszi fórumjáték

    Ha megkülönböztetünk kicsi és nagy falevelet, akkor 8db nagy falevél. Lila: 8 / 1 Barna: 5 / 1 Narancs: 6 / 2 Zöld: 10 / 3 Sárga: 9 / 1 Összesen: 38db falevél
  11. Migur

    Kibeszélő Áthelyezés a Világtérképen

    Sziasztok, Én személy szerint kikapcsoltam a költöztetés pipát, de ez változhat, ha a szomszédok lelépnek. Viszont felmerült bennem egy érdekes kérdés a térképpel kapcsolatban - nem lehetne valahogy koordinátarendszert hozzáadni? Nagyszerű lenne, ha számszerűen meg lehetne nézni, mégis mennyire...
  12. Migur

    Nem hiba napi ajándék láda

    Köszönöm a gyors választ, és a kis plusz infót - tehát a shop kinézete is változott, ezt eddig nem tudtam. További szép napot :)
  13. Migur

    Nem hiba napi ajándék láda

    Jól értem, a bétán is csak néhány játékosnál elérhető? Persze, biztosan nem látom át minden részletét a problémának, de nem lenne "általánosabb a kép", ha legalább ott minden játékos megkapta volna a lehetőséget? Még egy kérdés, aztán elengedem a témát: Vajon mi alapján választották ki a...
  14. Migur

    Nem hiba napi ajándék láda

    Kedves Inno! Most sokan nem fognak kedvelni - főleg, azok a játékosok, akinél megjelenik az ajándék láda. bocsi...:( DE, nem lehetett volna ezt a Bétán tesztelni? Így kicsit megosztja a játékosokat, és sokunkat kellemetlenül érint ez a megkülönböztetés. köszönöm,
  15. Migur

    orkok

    Látom, régebbiek a bejegyzések, azóta biztosan ismered már az orkdörgést:) azért megjegyezném az orkfészek nevezetű épületet, amit barkácsolni tudsz és ingyen adja az orkokat - nem nagy mennyiségben, de megbízhatóan.
  16. Migur

    Már felvetett Bűbájtöredék hasznosítása

    Habár feltételezem irtó nagy mennyiségű bűbájtöredéket kéne adni minimális anyagért, de legalább lenne lehetőség a felhasználásra. --> Támogatom
  17. Migur

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenári Kereskedelmi Központ
  18. Migur

    Nincs tervben Ellenfél egységeinek újraéledése

    Köszönöm mindenkinek a véleményét! Öszintén szólva kicsit meglepett a hozzáállás, persze mindenki máshogy gondolkodik - ami nem baj :). Arra persze számítottam, hogy el lesz utasítva, de úgy hittem, jobban megindokolják. Írhatták volna, hogy éppen azért van a játékban több harci erőt (életpont...
  19. Migur

    Nincs tervben Ellenfél egységeinek újraéledése

    Sziasztok, Próbáltam utánanézni, de nem találtam erről bejegyzést. Kicsit zavaró, hogy a vesztes csaták után a gépi csapatok újraélednek, így hiába öli bele az ember az összes csapatát, sosem fogynak el. Azt értem, hogy így van kiegyensúlyozva a játék (már amennyire), Ötletem az lenne, hogy...
  20. Migur

    2020 Keresd a hibát!

    10
Fent