• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Ködös Erdő

    Őszintén szólva, én megint nagyot csalódtam ebben a küldetésben is! Naprakész vagyok, de nem tudok összeszedni még a város szélén lévő tökökkel együtt sem annyit, hogy naponta 196 db tökért vegyek x mennyiségű eszközt. Sőt, annak ellenére, hogy majdnem kész a küldetés, talán megmaradok a bronz...
  2. 2021 Eltérések Keresése♥

    7
  3. 2020 Mágikus ereklyeminta

    9. sorban a 8. minta nem helyes. Elixir helyett varázsport kell tenni.
  4. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, a feladatom: Legyen 1 legjobb márványmanufaktúrád!! Az ehhez szükséges kutatást megszereztem, már két szintet (8-9. szint) húztam fel, de még mindig nem teljesült a feladat. Szeretném kérdezni, hányadik szint a legjobb manufaktúra, vagy nem is magát a...
  5. 2020 Gyémántok ládája

    10
  6. 2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    Illatos kölni Bár még kezdőjátékos vagyok, a wiki segítségével igyekeztem kitalálni a megfejtést.
  7. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm szépen!
  8. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Nemrégiben kezdtem a játékot. Olyan feladatot kaptam, hogy Szerezz 2 ereklyét a 2. bónuszos manufaktúrádhoz. Szeretném kérdezni, melyek ezek a 2 bónuszos manufaktúrák?? Köszönöm a segítséget!
Fent