• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Visszautasítva Piac tesóknak

    Ez nem a szabad piac ellen menne... szabadon lehet használni a szabad piacot mint eddig, csak egy + felület, ahol csak a testvériség van jelen. Mindenki maga dönthesse el, hova pakol... Testvériségi, vagy globális piactér... ez másik millió hasonló játékban tökéletesen működik, nem ördögtől való...
  2. Visszautasítva Piac tesóknak

    Én egyet értek a javaslattal... Kéne egy felület, amit csak a testvériség tagjai látják, mások nem, illetve a mostani globális piac... Nem minden ajánlatot szánok én sem szomszédoknak (is) ... márpedig sokszor Ők viszik el, amit csapattagnak szántam... És van hogy ki sem ér, már viszik :D Szóval...
  3. Továbbítva Végtelenség tornya TP jutalom

    Egyet értek a felvetett problémával, és a javaslattal. Felesleges ennyi töredék. Ez csak a torony értékét csökkenti, felesleges terméket dobál, nem is keveset, adhatna töredék 1 része helyett valóban TPt, vagy eledelt... Növelné a torony belekerülés/jutalom értékét.
  4. AVALON testvériség aktív tagokat keres

    Avalon, nem csak egy név, hanem fogalom! Összetartó csapat, erőteljes fejlődés, segítség minden téren, egység, baráti társaság, jó hangulat, aktivitás. Ezt jelenti az AVALON! Ha ezzel tudsz azonosulni, nem rettensz meg a minimális elvárások teljesítése láttán, ez a csapat TÉGED! vár! Ki vagyok...
  5. 2020 Különbség kereső játék

    20
  6. Játékos keresése funkció a piacon

    Hasznos gomb lenne, támogatom. Valamit lehetne külön testvériségi piactér, amit csak a tersvériség tagjai láthatnának...
  7. Toronnyal kapcsolatos észrevétel

    Helló! Teljesen egyet értek a fentiekkel. A torony nem megérős... jóformán csak töredéket, meg gyorsítót dobál, ritkán gyémántot... előző tornyot úgy toltam szinte a csúcsig hogy 1 plusz ládát sem adott, egy épületet nem dobott semmi ... Csak a rengeteg anyagot, katonát bele öli az ember és...
Fent