• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Szano

    Adarlan új testvéreket keres

    Sziasztok! Adarlan keresi új tagjait Arendyll világában. Akár kisebb csoport (5 fő) csatlakozása is megoldható. Kezdő, haladók és profik csatlakozását is várjuk. Mindenhéten legalább 10 láda bajnokit hozunk, s toronyba az ezüst szintet is legalább elérjük. TK-n mind a 3 szint. Jól működő...
  2. Szano

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Szerettem volna, de nem engedte azt se a játék, csak körbe-körbe ment a várakoztató karika, majd nem történt semmi. Aztán mennem kellett munkába. Munka után rögtön írtam ide, mert hát a játékban nem tudtam írni. :')
  3. Szano

    Kibeszélő A Nagy Ásatás

    Sziasztok! Reggel lefagyott a játék, miközben ásatást végeztem, így eltűnt 5 palackom és 1 gömböm. Csak egy oszlopot szerettem volna felderíteni, de nem ment, ezért újra meg újra megpróbáltam. :'( Mivel próbálkozásaim közepette nem tűnt el egy palackom se, ezért azt hittem én csinálok valamit...
  4. Szano

    Továbbítva Mobil bajnokizásban automata tartományra állás másképp

    Támogatom, többször bosszangodtam is már emiatt... (Pontosabban ezt mondtam magamban: Grrr, már megint visszadobott az első tartományra. ) :')
  5. Szano

    Továbbítva Szomszédi segítséghez Kedvenc épületek beállítása

    Támogatom. Már többször gondoltam erre én is. :)
  6. Szano

    Továbbítva "FEHÉRES" (Tekercs+Varázspor jellegű) Holdkőtár szett helyett lehetne más színű, és mást adó új Holdkőtár szettek

    Jó ötletnek tartom, tekercses vagyok én is. S sokszor olyan problémába esek, hogy napokig senki nem veszi meg az ajánlataimat. MesterAlma13, az új holdkőtár szetteket, úgy érted, hogy 3-at egymáshoz lehetne kapcsolni, s kombinálni? Például van mindhárom holdkőtáram szettemből egy-egy darab, s...
  7. Szano

    Nincs tervben Legendás ereklyék temploma

    Támogatom az ötleted, de a tervrajzos részét nem! :') Nagyon kevés lesz nekem. Az új eseménynek hála, 9 hetente lesz 1 darabom.... De csak ennyi... Ilyen drága fejlesztés mellett, hiába szeretném, nem tudnám kihasználni ezt az épületet. :(
  8. Szano

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Pont új csapattagokat keresek, ha szeretnél jöhetsz hozzánk ;) Subarashii Aki a csapatom neve Várunk szeretettel!
  9. Szano

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Sziasztok! :) Van egy jó kis csapatom bétán. Kb. 15-en aktívan jatszunk, 3 néha, s 7 tag hiányzik. Mindenféle eseményben, kalandban, toronyban stb. benne vagyunk a top 20 és 50 között... mêgse jönnek új aktív tagok. Szerintetek mit tegyek, hogy új tagok jöjjenek hozzánk? Hálával várja...
  10. Szano

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    Szia! :) Teljesen egyetértek! A hajóimat a 2.fejezetben szereztem, de nem volt mivel fejlesztenem őket (meg azt is hittem felesleges). Most 5.fejezetben vagyok, s egyik hajómat se törölhetem ki/rakhatom el, mert több kultúrát vagy lakost adnak, mint ennek az eseménynek az épületei.
  11. Szano

    Adarlan útjai

    Kaptunk ezen kiírás óta, pár, új, aktív tagot. Azóta az ezüstöt is elértük. Még van egy szabad helyünk. :)
  12. Szano

    Adarlan útjai

    Amint itt láthatjátok, toronynál benne vagyunk az első 50-ben:
  13. Szano

    Adarlan útjai

    Sziasztok! :) Adarlanban keresünk, új, aktív varázslótanoncokat! Minden héten - új kalandra vágyókként - megmásszuk a torony lépcsőit, legalább a második toronyig. De mivel a csapatból hiányzik 5 aktív varázsló, így csak az első kapu gyémántjait nyertük meg eddig. A bajnokságban sem maradunk...
  14. Szano

    Továbbítva A Diplomácia Fellegvára

    Támogatom. *.* Már azért megérné lerakni, mert sárkány. *.* De vissza a komoly beszédhez. Minden bajnokin szoktam egyezkedni, jó lenne. :)
  15. Szano

    Továbbítva Torony jutalmak

    Támogatom. :) De mivel a kezdő játékosoknak kevés a bűbáj töredék, lehetne szintekhez kötni. Például: Ahogy haladunk felfelé a fejezetekben úgy lesz lehetőséged kevesebb bűbáj töredékre, s több más hasznos tárgyak/épületek megkapására.
  16. Szano

    Továbbítva Tervrajzok raktározása.

    Támogatom. :) Volt, hogy 3 hétig nem bírtam barkácsolni királyi restaurációt, s már ott gondolkoztam, hogy most mennyi is van?
  17. Szano

    Javítva Nem tölt be a játék

    Bétára be tudok lépni gépen egyenlőre. Telefonon nem tudom, mert a tableten amerikai szerverhez vagyok csatlakozva, telefonon a magyarhoz, így ezt most nem tudom leellenőrizni. De gépen is próbálom most a másik kettőt: az amerikai szerverhez nem tudok csatlakozni, a magyarhoz igen.
  18. Szano

    Javítva Nem tölt be a játék

    Telefonon sajnos, továbbra sem működik
  19. Szano

    Javítva Nem tölt be a játék

    Nekem nem, máskor azt írta ki.
  20. Szano

    Javítva Nem tölt be a játék

    Nekem 100%-ig is betölt: telefonon és tableten is, de folyamatosan írja, hogy internet kapcsolat probléma van. Pedig én is most telefonról írok.
Fent