• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. lord medwe

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    rövid kérdés lesz tesokaland?
  2. lord medwe

    2021 Szerencse épületek

    dzsini mert lehet várni mint a karácsonyt...
  3. lord medwe

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Feladatok ajandekok? ,
  4. lord medwe

    Kibeszélő Elvenari Játékok

    Nyeremények Feladatok? Aki tud bármit ne tartsa magában...
  5. lord medwe

    Kibeszélő Nyereményjátékok

    Üdv! Egy felvetes. Ha tobb alkalommal is van sorsolas Akkor mar nyertes versenyzoket nem kellene kihagyni a jutalmazasbol? Tobb resztvevonek jutna...
  6. lord medwe

    Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    kösz macskosz
  7. lord medwe

    Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    valami infó az épületekről?
  8. lord medwe

    2. Feladat - Igaz-Hamis játék

    1. Igaz 2. Hamis 3. Igaz 4. Igaz 5. Hamis 6. Igaz 7. Igaz 8 Igaz 9 Igaz 10 Hamis 11 Hamis 12 Hamis 13 Igaz 14 Hamis 15 Igaz 16 Hamis 17 Igaz 18 Hamis 19 Igaz 20 Igaz 21 Hamis
  9. lord medwe

    3. Feladat - Mi a kedvenc épületed és miért?

    sakk készlet tetszik :)
  10. lord medwe

    1. Feladat - Kreatív feladat

    ötvözet gombák szépen gyűlnek vicces szappan lesz belőlük termelő sziget el is nyeli ha meglocsollak jössz segíteni?
  11. lord medwe

    2021 Eltérések Keresése♥

    5
  12. lord medwe

    Nincs tervben épület épitésének vagy fejlesztésének visszavonásakor megerősitő üzenet mobilon is.

    épület épitésének vagy fejlesztésének visszavonásakor megerősitő üzenet mobilon is. https://support.innogames.com/kb/Elvenar/hu_HU/202/Hogyan-vonhatom-vissza-egy-%C3%A9p%C3%BClet-%C3%A9p%C3%ADt%C3%A9s%C3%A9t
  13. lord medwe

    Fejlesztést vontam vissza mobilon és nem kaptam vissza a nyersanyagot. Viz és Tűz manifesztációt...

    Fejlesztést vontam vissza mobilon és nem kaptam vissza a nyersanyagot. Viz és Tűz manifesztációt fejlesztettem majd gondoltam meg magam és döbbenettel néztem hogy a nyersanyagot nem kaptam vissza és az ismételt fejlesztés se ingyenes...
  14. lord medwe

    Support elnyelt nyersanyag

    megértettem
  15. lord medwe

    Support elnyelt nyersanyag

    Fejlesztést vontam vissza mobilon és nem kaptam vissza a nyersanyagot. Viz és Tűz manifesztációt fejlesztettem majd gondoltam meg magam és döbbenettel néztem hogy a nyersanyagot nem kaptam vissza és az ismételt fejlesztés se ingyenes...
  16. lord medwe

    Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

    köszönet
  17. lord medwe

    Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

    gyerekek valahol elérhető hogy melyik nap mi a napi ajándék és az mit tud?
  18. lord medwe

    Nincs tervben Fokozott Fejlesztés

    Vic Az se ma volt...
Fent