• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Thobias

    Javítva Elakadt a feladat, nem megy tovább!

    Köszönöm szépen a segítséget, tovább jutottam :)
  2. Thobias

    Javítva Elakadt a feladat, nem megy tovább!

    Erre számítottam én is, 3 éve játtszom a játékot, máskor is volt már ilyen, de akkor ha a másik feledatot megcsináltam, tovább ment, most viszont nem, szerintem ez hiba!
  3. Thobias

    Javítva Elakadt a feladat, nem megy tovább!

    Az 53. feladatnál tartok ahol az volt a kiírás, hogy "Használd az Egységfeltöltőt 3 alkalommal vagy oldj meg 3 Találkozót." Egy darab egységfeltöltőm volt, azt betettem, mert arra számítottam, hogy nyerek még, mert tegnap az volt a Napi Exluzív ajándék. Sajnos nem jött össze több, ezért...
  4. Thobias

    Már felvetett Bűbájtöredékek felhasználása

    Gondolom, hogy már sokunkat bosszantotta, hogy egy egy Torony fordulóban, az utolsó nyersanyagainkat vagy seregeinket használjuk fel, és a véletlen nyeremény egy jó adag bűbájtöredék, és amikor egy szinten, mind a négy párbajban ezt sikerül nyerni,az már már dühítő. Persze nem kötelező a...
  5. Thobias

    2020 Február: lottó

    16, 22, 23, 27, 30
  6. Thobias

    2020 Február: lottó

    5, 9, 11, 17, 18
  7. Thobias

    2020 Február: lottó

    7, 14, 17, 21, 29
  8. Thobias

    Fejleszthető nyereményépületek teleportálása

    Üdv mindenkinek, A Fórumon még új vagyok, de a játékkal lassan két éve játszom, és egyet kell értenem Calyr véleményével, már az is nagy segítség lenne ha csak simán minden trükk nélkül időnként a raktárba lehetne tenni egyik-másik nyeremény épületet. Például nekem van olyan, amiből kettőt is...
  9. Thobias

    Kibeszélő Az Elvenar

    Igen, valóban, a feladatoknál még nem jutottam el addig (az 50.-nél tartok), egyébként azért tettem raktárba őket, mert elég sokba kerültek, volt sok teleportom, és hátha kellenek még címszóval. :) Köszönöm a segítséget.
  10. Thobias

    Kibeszélő Az Elvenar

    Üdv mindenkinek, Nekem egy kérdésem lenne, miszerint végére értem a 15. fejezetnek, és nagyon szűkösen vagyok a területtel. A Portálhoz tartozó épületeimnek több mint a felét már eltettem a raktárba. Azt szeretném megkérdezni, hogy mit tehetek a Portállal és a maradék épületekkel, nyugodtan...
Fent