• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. GGina

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Az én kedvenc épületem a Hidegtüzes főnix! Egyrészt mert a 9-es szintig fel tudtam fejleszteni és már ennek is nagyon örülök, másrészt szerintem nagyon szépen meg van tervezve, harmadrészt az etetés hatása miatt, mivel nekem ez az egy ilyen épületem van! :)
  2. GGina

    Aktív tagokat keresünk!

    Sziasztok! Még mindig aktuális!!!! Adarlan tagokat keres! Sajnos, egyre kevesebben vagyunk, egyre több az inaktív tag, ezért örülnénk minden jelentkezőnek! Fiatal, idős, kezdő, régi motoros.. bárkit szívesen látunk, egyetlenegy kérésem van! Ne kezdj fikázni semmit és senkit, ha mégsem tetszik a...
  3. GGina

    Adarlan tagokat keres

    Sziasztok! Adarlan tagokat keres! Sajnos, egyre kevesebben vagyunk, egyre több az inaktív tag, ezért örülnénk minden jelentkezőnek! Fiatal, idős, kezdő, régi motoros.. bárkit szívesen látunk, egyetlenegy kérésem van! Ne kezdj fikázni semmit és senkit, ha mégsem tetszik a testvériség inkább...
Fent