• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Visszautasítva ""Szomszédi segítség" vagy ahogy hívják pacsizás"egy Gombra kattintással

    Üdv. Ki mondta hogy nem teszek érte? te minden nap gép előtt vagy, nincs olyan amikor 5 perced sincs, de támogatnál, és akkor figyelmen kivül hagyod mit támogatsz? vagy az már mindegy akkor inkább nem is támogatod? Elképesztő hogy segítő ötletet akarok és akkor... mindegy akkor kattintgassatok.
  2. Visszautasítva ""Szomszédi segítség" vagy ahogy hívják pacsizás"egy Gombra kattintással

    Remélem ezt nem kell leírnom, hogy mit kell tenni ha többet kapnál hogy ne bukd el......szerinted hányszor költöttem mert limit közel volt? mért lenne szürreális van ahol máködik, és 2 nem azt mondtam hogy csak ez legyen, komolyan mintha mindent el kéne magyarázni
  3. Visszautasítva ""Szomszédi segítség" vagy ahogy hívják pacsizás"egy Gombra kattintással

    Előszőr is bővítettem, hogy a mostani mellé bővíteni, másodszor nem a testvériség tagjaira értettem ha azok már barátok, ez értelemszerű, harmadszor, fogadó olyan hely ahova ha "beülsz" kaphatsz jutalmakat, amikre is írtam lehetőséget, ez egy építmény: rákatt és kiablakban felhozza a neveket egy...
  4. Visszautasítva ""Szomszédi segítség" vagy ahogy hívják pacsizás"egy Gombra kattintással

    Én sehogy de jó észrevétel, úgy viszont megoldható hogy választható , hogy külön kattintgatja végig - tehát megmarad ez az opció- vagy amit javasoltam. ezért módosítom, remélem figyelembe veszik
  5. Visszautasítva ""Szomszédi segítség" vagy ahogy hívják pacsizás"egy Gombra kattintással

    Üdv,lenne egy fejlesztői javaslatom. Bizonyára mindenki pacsizott, és jó dolog,nem lustaság vezérel, de, bizonyára mindenki örülne ha gyorsabban megtudná ezt oldani,azaz a repetitív kattintások számát csökkentette/csökkentené. Tudom hogy a mostani szomszédi segítség ablak, ami egy pár hónapja...
  6. segítség

    Hali, A Rise of Kultures- nek van netes változata? Köszönöm
  7. Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Üdv Anti vagyok. A ***Főnix*** testvériségben játszom. A varázsakadémia ami legjobban tetszik, olyan sok mindent lehet, barkácsolni lebontani termelni. Jó lenne ha 5 szint felé lehetne fejleszteni, de nem csak gyémántért. Amit hiányolok : Épületek, tervrajz barkácsolása, leginkább kultúrát adó...
  8. 2019 November: Bemutatkozó labirintus játék

    Két gyémántot sikerült kereszteznem
Fent