• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Jenet

    Születésnapi Nyereményjáték - 3. kör

    Sziasztok! 3. kör 1. feladvány: D 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: C Üdv, Jenet
  2. Jenet

    Születésnapi Nyereményjáték - 2. kör

    Sziasztok! 1. feladvány: 4 2. feladvány: 4 3. feladvány: 1 4. feladvány: 3 5. feladvány: 4 Üdv, Jenet
  3. Jenet

    Születésnapi Nyereményjáték - 1. kör

    Sziasztok! 1. feladvány: 4 2. feladvány: 3 3. feladvány: 4 4. feladvány: 1 5. feladvány: 3 Üdv, Jenet
  4. Jenet

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    A piramis megvan, a restauráció miatt lenne érdekes számomra az Orákulum. Köszönöm a válaszokat! :) Így már biztos vagyok benne, hogy megéri lerakni. :)
  5. Jenet

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    Köszönöm! Kerestem is itt, de most látom, hogy le lehet nyitni a kis fület, ami alatt megtalálom a szinteket. :)
  6. Jenet

    Kibeszélő Unur Kereskedői

    Sziasztok! Nem látom, hogy volt-e ilyen kérdés, és akárhogy kerestem, nem találtam semmit. A Szerencse Orákuluma érdekelne, hogy mennyire éri majd meg letenni. Van itt olyasvalaki, aki esetleg már felhúzta teljesen, vagy majdnem teljesen? Kíváncsi lennék, hogy magas szinten hogyan alakul a...
  7. Jenet

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Az ötlet, hogy be lehessen gyűjteni egyszerre több jelvényt, nagyon tetszik, örülök, hogy megvalósult! Valóban kicsit erősre sikeredett néhol a a mennyiségi elvárás, de jócskán nagy könnyítés, hogy nem tudod elrontani a gyűjtögetést. :)
  8. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    10
  9. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    8
  10. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    4
  11. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    2
  12. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    91
  13. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    83
  14. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    81
  15. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    75
  16. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    72
  17. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    68
  18. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    62
  19. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    60
  20. Jenet

    Elfek az emberek ellen

    56
Fent