• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Tatos

    Kalandozó elkészült tárgyai (testvériség kaland)

    Tőlem. Győzzön az aki jobb várost tervezett ne az aki többet tud kattintani, de ez csak az én kinkem. ;) . Bajnokizás melletti begyűjtésre gondoltam kaland alatt.
  2. Tatos

    Kalandozó elkészült tárgyai (testvériség kaland)

    Lehet hogy ez nem bug hanem funkció de határozottan rossz bajnokinál hogy egyetlen tartomány több jelvényhez és hozzájárul és a zöld pipa sokszor meg sem jelenik amikor valami kész. Óvatosan halava és folyton ellenőrizve persze megolható a begyüjtés de én annak örülnék igazán ha nem is kéne...
  3. Tatos

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Üdv! A főnix ereklyéknek nagyon örülök fontos volt a játék egyensúly szempontjából. Viszont negatívum is van a holdkőtár készletet teljesen kivenni megint egy radikális lépés ami elválasztja azokat akik tudtak szerezni azoktól akik már nem. Én úgy oldottam volna meg hogy ezokat az épületeket is...
  4. Tatos

    Nincs tervben Bajnoki könnyítés

    Ertem hogy arányaiiban kevesebbet ér mostmár a valorián és a stratéga, de azért még mindig jó kis kiegészítés. nem haszontalanok ha valaki szán rá területet, de szerintem is jól jönne többféle épület. Nekem sincs gondom a nehézséggel csak tényleg az egyensúly itt ott kis finomításra szorulna...
  5. Tatos

    Továbbítva fix 24 órás termelők 23 órásra csökkentése

    Szerintem ez sok embernek kényelmesebbé tenné a játékot. Akinek nem szükséges annak sem látom mi kárt okoz.
  6. Tatos

    Nincs tervben Bajnoki könnyítés

    hát a kutyának tényleg nem illik a profiljába hogy egy tank legyen :) régen ugye meg volt a könnyüközelis és a nehézközelis bajnokság. De teljesen vegyes felállással mint a jelenlegi szerintem visszaszorult a szerepük főleg auto harcban. A bajnoki könnyítés a 10ládázó klánoknak de komoly...
  7. Tatos

    Kibeszélő Nagykövetségek

    Kicsit átértékelődtek bennem a törpök mióta megtudtam miből készül az eper sör. Hát orkból. Én meg azt hittem az eper miatt piros!
  8. Tatos

    Nincs tervben Bajnoki könnyítés

    -teljesen egybe gondoltad? vagy esetleg lehetne olyat hogy +50% sebzés távolsági egységeknek (mágusnak is), másik meg +75% életerő közelharciaknak. és akkor csak 2 2x2es épület lenne a mostani 3 helyett. Közelharcit alig használok az új rendszerben, ha már egyszer ágyútöltelékek lehetnének...
  9. Tatos

    Továbbítva Íjász és Pap- torony

    Az ötletem két új épület ami a stratéga / valorián termelő elvén működik, Embereknek íjász torony ami elf íjászokat ad, Elfeknek pedig pap torony ami ember pap egységeket ad. A csillagozásuk a saját kaszárnyás könnyü közeli és varázsló egységednek megfelelő lenne. A elvenari korszak témájába...
  10. Tatos

    Kidolgozás alatt Kaland változtatások - ötletcsapongások

    OKé smithy a szarkazmust tolja utólag leesett. De interneten nem jön úgy át a szarkazmus biztos nem mondok senkinek újdonságot. :) Akkor mind egyetértünk hogy a kaland maradjon meg olyan versenyforma ami az abszolút teljesítményt jutalmazza. Az első fél egy év játék után a felszabadítható...
  11. Tatos

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Szia itt is! :) -minden egyes terület növeli egy hajszállal a csapat méreteket, viszont a gyémántért vett terület kevesebbel. -minden egyes csoda szint növeli egy hajszállal szintén. csodákból aki sokat épít az viszont eljuthat oda hogy akár 20-30%al is nagyobb számokkal kell játsztania mint...
  12. Tatos

    Kidolgozás alatt Kaland változtatások - ötletcsapongások

    -Ez felerősítené a kalandvárosokat , azok sok termelőt tudnak lerakni a fejlettségükhöz képest. -A csodák megléte eleve büntetés a kalandon mert fogják a helyet. -Törp korosként nagy élmény volt top20ba bekerülni kalandon a csapatunknak. A bajnoki nekem is tetszik összességében de kalandon nem...
  13. Tatos

    Kidolgozás alatt Kaland változtatások - ötletcsapongások

    Neked van egy 16os korú városod amiben van 6 T1 és csak ezeket fogadja el tőled. (csak példa) max 6 manucsoportot tudsz csinálni. Én csinálok egy hármas korú várost 25db manucsoporttal lazán. Tehát nem is kell túl sok ahhoz hogy messze túlszárnyaljak egy későbbi korban lévő várost ahol minden...
  14. Tatos

    Kidolgozás alatt Kaland változtatások - ötletcsapongások

    Ha jól értelmezem akkor ez nem oldaná meg a problémát, hisz csinálok egy 3as korú várost és teleteszem apró manukkal, ami nekem még "aktuális" szintű ezért tőlem elfogadja így egy kisváros sok nagyvárossal is felérne. Én másfelől közelíteném meg a dolgot mert egyertértek sokmindennel ami...
  15. Tatos

    Továbbítva Micsoda Csoda

    Az elsőt támogatom, kényelmes lenne, jobban benne lenne a fejemben ki az akinek a csodája halad, ki az akinek pakoltam mostanában. Nem akarok mindenről papírt vezetni. Amúgy a láncozás is jó ,sok problémát kiküszöböl , de nemolyanrég könnyítettek a csodák elérésén és most már nem kell belépni a...
  16. Tatos

    Visszautasítva Piac - Új tárlat - "Ne semmi, fogd meg jól"

    Támogatásra nyomtam, de feltételezem hogy a kívánságkutat vagy szintén kivennénk a listából vagy nagyon borsos ára lenne ( úgyse teszik be napi nyereménybe egy ideje eventeken )
  17. Tatos

    Továbbítva A Diplomácia Fellegvára

    Támogatom, de részben ide tartozik hogy játék egyensúly szempontjából nagyon rossz döntés egyszeri eventen olyan nyereményt adni ami nagymértékben meghatározza a teljesítményünket és aki lemarad róla hatalmas hátrányba kerül. Hiába profi valaki a játékban és 20%al több árut tud előállítani...
  18. Tatos

    Visszautasítva Kaland-adminisztráció

    Támogatom szerintem ösztönző klánon belül is versengeni mennyit tudunk beletenni a mértünkhöz képest a közös célért és ez egy kisebb tesónak is ösztönző lehet ha a többiek látják hogy mondjuk becsületesen rövidezett és nem minden a műhelyszámról szól. Aki nem tud résztvenni és szól is azt úgysem...
  19. Tatos

    Inkorrekt Piac

    ööö.. közvetlen előtte: amit idéztél belőle: közvetlen utána: Ha drasztikusan levennék a max arányt (ezt a témát vetetted fel) azzal körülményesebbé válna egymásnak árut adni. Nem írtam olyat hogy variálják meg emiatt a piacot... de egyébként ha most építenénk nulláról a játékot én...
  20. Tatos

    Inkorrekt Piac

    Ez egy jó válasz az 1:1-re én is idézhetném. hú mennyi helyet spórolnék ha mindig vennéd tőlem a T3 at 1:3 ba... :D Az én környékemen T3-at árulnak, pedig az új csillagozás kicsivel -koronként ingadozik- átesett a ló túloldalára. Szóval hely igényben számolva 1:1,6 vagy 1:1,7 szokott a jó...
Fent