• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Samas

    Nincs tervben Fokozott Fejlesztés

    Egy olyan bűbájra gondoltam, amivel a fegyvertárakat lehetne bájolni. A neve lehetne például fokozott fejetlenség, vagy valami más. A hatása pedig - most csak mondok valamit - mondjuk egy napig megduplázná a kiképzési méretet. Természetesen a sok kalapács és / vagy kóros katonahiányban...
  2. Samas

    Nincs tervben Nemzetközi Kaland

    Jó lenne rendezni egy Nemzetközi Testvériségi Kalandot! Az utóbbi kaland eredménye alapján, vagy külön erre a célra rendezett selejtezőn lehetne bekerülni a Ligába. Például az első 20 vagy 50 (vagy valamennyi) tesóság alkotna egy Ligát. Országonként (vagy szerverenként?) egy Liga lenne, és így...
  3. Samas

    Már felvetett TP vásárlás kiterjesztése

    Ne csak aranyért, gyémántért és T1-T3 áruért lehessen TP-t venni, hanem kalapácsért is. Továbbá ork hadseregért, manáért, magokért, valamint akkor már T1-T3 érző áruért is. Köszönettel: Parthus Nem gondolom, hogy bárki :tudáspont: vásárlásra fordítaná termelése java részét. Ha mégis, úgy meg is...
  4. Samas

    Továbbítva Tudáspontok befektetése Ősi Csodába

    Van egy ötletem ami minden játékos életét könnyebbé tenné itt Elvenarban. Egy technikai fejlesztésről van szó, mégpedig hogy az ősi csodákba történő tp berakáskor legyen egy szabadon beírható mező is. A csoda ablakának kutatás fülén így megjelenne mint lehetőség az 1 :tudáspont:, a max...
  5. Samas

    Továbbítva Ajándék láda

    Szomszédi segítségnyújtáskor (pacsi) 3 ajándék ládát kapok fixen. Lehetne viszont a város fejlettségével szomszédok és tesók aktivitásával arányosságban több láda. Mondjuk marad a fix 3, és azután pl kb minden 5. pacsi után még egy. ( Vagy minden 10. után kettő. :D ) Azt persze meg kell hagyni...
  6. Samas

    Továbbítva Nincsenek bejövő üzenetek

    A boríték melletti kis szám jelzi, hogy van olvasatlan üzenetem. Ennek ellenére a bejövő üzeneteknél azt írja; "A mező üres!".
  7. Samas

    Javítva Itt a következő

    Ez az elírás itt a fórum használatakor jött elő. A leírás szerint egy játékos profilját (konkrétan a trófeapontjait) szerettem volna megnézni.
  8. Samas

    Javítva Legyenek az ajánlatok észszerűek!

    A kereskedőnél márványt szerettem volna eladni varázsporért 1:1 arányban (vagyis 1000 márványt 1000 varázsporért). Majd a következő üzenetet kaptam: "Ez az ajánlat nem ésszerű." Ez igaz is, de az 'ésszerű' helyesen (szerintem) 'észszerű'. Bár a legtöbb helyesírás ellenőrzővel ellátott...
  9. Samas

    Javítva Kell-e gyorsítani a fejlesztést?

    A térképen a következő ereklye bónusz szinthez szükséges ereklyék megtekintésekor 'fejlesztés gyorsítást' ír. Bár a bónusz szint fejlesztéséről van szó, ami gyorsítja a termelést. Ez összességében mégsem fejlesztés gyorsítás. Sokkal inkább lenne nevezhető termelés növelésnek, mint a főépület...
  10. Samas

    Nyári napforduló 83. feladata

    A feladat a következő: Fejlessz ki 1 technológiát, vagy fejlesz tovább 1 épületet 14. vagy magasabb szintre. Tegnap este indítottam a kaszárnya fejlesztését 14-es szintre, reggelre elkészült de nem voltam online. És nem is fogadta el. Most délután indítottam fegyvertár fejlesztést 14-es...
  11. Samas

    Bajnokság alakulásának oldalszáma

    Az aktuális bajnokság eredmény oldala - ahol a ládák is vannak - megnyitáskor az első oldalt mutatja. Nem tudom van e bármi akadálya, hogy alapértelmezetten ne az első oldalt jelenítse meg, hanem azt amelyiken az általam elért pont és helyezés szerepel a nevem mellett. Ez egy kis ötlet, köszi...
  12. Samas

    Kereskedőnél ajánlatok értékelése

    Az ötletem röviden annyi, hogy a kereskedőnél meghirdetett ajánlatok értékelésénél az arány nem tizedestört alakban, hanem tört alakban lenne kiírva. Értelemszerűen csak keresztbe kereskedésnél látnánk hasznát, méghozzá lefelé. Felfelé az arány alapesetben 4 és 16. Lefelé viszont 0,25 és 0,06...
Fent