• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    korábban a béta eseményei ,kalandjai megtalálhatok voltak az elvengems oldalon.lehetett előre készülni a napi nyereményekre,lehetett tervezni előre mert ismert voltak a kérdések és feladatok.hova tünt ez nem tudom de novemberi kaland és a téli varázslat óta már az elmúlt befejezett...
  2. VoyagerFATMAN

    2021 Őszi fórumjáték

    38
  3. VoyagerFATMAN

    2021 Szerencse épületek

    viharfönix
  4. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Minden nyereménynek örültem de legfőképp a varázslatos lakóépületnek,műhelynek valamint a dzsinnek.Remélem ezek megszerzésére az esély továbbra is megmarad.
  5. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Bajnokság változások

    nekem bejöt ez többet harcoltam,alkudoztam és soha ennyi tartományt nem teljesítettem a pontok is majdnem négyszeresére nőttek.eddig nem éreztem hogy a 10 láda közelébe juthat majd a csapat de most reális közelségbe került.
  6. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Új verzió: 1.111

    ez érdekes lenne mert minden más esetben működött az internet csak a játék blokkolta le.sőt úgy még érhetelenebb hogy amita bejelentettem itt már ezen a héten nem csinálta.a telefont még nem próbáltam mert nem tesz jót a szememnek.
  7. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Új verzió: 1.111

    Nem tudom mi történt de lehet hogy befelegzett a játéknak.Elöszőr csak lassult ma már tiltja a netet,kikapcsolja a gépet a telefonos verzióban ugyanez a helyzet,már az is csoda ha betudom fejezni amit írok.Ez a verzió frissítés nem sikerült.
  8. VoyagerFATMAN

    2020 Mágikus ereklyeminta

    alulról a 4.sorban,balról a 8.ereklye egy elixir ereklye ami rossz helyette egy varázspor lenne jó.mert két varázspor erekléyének kellene lennie.
  9. VoyagerFATMAN

    2020 Gyémántok ládája

    12 láda
  10. VoyagerFATMAN

    2020 Február: lottó

    4,7,12,18,27
  11. VoyagerFATMAN

    2020 Február: lottó

    6,9,12,25,27
  12. VoyagerFATMAN

    2020 Február: lottó

    1,4,,9,10,16,
  13. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    A kezdeti nehézségek és negatívmok után már derűlátobb vagyok.Ha nehezen de beindult a fejlesztés a medvénél.Bár a maximumot nem fogja elérni.Bár sokat segített a türelemre intés és hogy gyűjtögetni kell a kulcsokat.A napi díjakról lemondtam -de azért jönnek- a medve fejlesztése céljából.
  14. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    értem
  15. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    ez azt jelenti hogy eddig gyüjteni kellett a kulcsokat és nem beváltani gömbökre?így talán összejön annyi kulcs.persze ez csak akkor müködik ha naponta több eventet is sikerül teljesíteni és nem kell várni közben 1-2 napot.
  16. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    honnan volt 3700 kulcs hozzá?
  17. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    nem hiszem el hogy a bétán nem jöttek rá hogy mindenkit felhúznak ezzel.ezt csak az tudja végig csinálni aki gyémántokkat vásárol vagy kulcs csomagokat.ez nagyon úgy néz ki a játék élvezetét veszik el mert a pénzre hajtanak.ez előtt sose érdekeltek a számítógépen játszkató játékok.még várok vele...
  18. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    de igen nem gyémánt hanem kristály.
  19. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    az kettes szintű panda ad x gyémántot.ha rajta van a bűbáj(etetés) akkor milyen árut ad?mert nekem semmit csak a gyémántot.de a beigért 405 árut nem.az lehet hogy tekercs lenne,ha lenne tekercs manufakturám?
  20. VoyagerFATMAN

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    ezt bedobtam egy fordítóba mire rájöttem
Fent