• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. speci61

    Laza játékhoz keresünk tagokat

    Winyandor szerveren Azaum városába keresünk laza játékhoz tagokat.Kikötés a barátságos viselkedés.Lehetsz kezdő is.Segitünk fejlödni.
  2. speci61

    Laza játékhoz keresünk tagokat,kezdőt is.

    Winyandor szerveren Azaum városába keresünk laza játékhoz tagokat.Kikötés a barátságos viselkedés.
  3. speci61

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Muszály volt felraknom a win 10-et mert azt irta kapcsoljam be a hardveres gyorsitást.Be volt kapcsolva!Most működik.
  4. speci61

    Kötöttségek nélkül játszó csapat keres játékostársat

    Azaum testvériségbe keresünk rendszeresen játszó játékostársat. Nálunk a köszönésen kívül nincs más kikötés. Egymást segítő, barátságon alapuló csapat vagyunk.
  5. speci61

    2020 Keresd a hibát!

    8
  6. speci61

    Azaum testvériség laza játékhoz keres tagokat

    Jöhetnek a többiek is ha csak a játék kedvéért játszanak.
  7. speci61

    Azaum testvériség laza játékhoz keres tagokat

    Ez sajna nem jött össze.Vinyandoron nem találni ilyen nevű játékost,mi oda keresünk.Arendylen egyedül játszok,ha kiakarsz lépni az ottani csapatodból irj és küldök meghívót.Ott is laza játékot játszok,de ott kiléptem egy testvériségből és egyedül kezdtem
  8. speci61

    Azaum testvériség laza játékhoz keres tagokat

    Szia!Szívesen látunk.Mindjárt küldök meghívót.
  9. speci61

    Azaum testvériség laza játékhoz keres tagokat

    Olyan játékosokat keresünk akiknek a játék,barátságos beszélgetések a fontos.Nem erőltetjük a ládanyitást.Mindenki úgy pakol ahogy tud.Segítjük a kisebb városú játékosokat.Mi is kezdtük valamikor.Ezért a színt nem kikötés.Két kitétel van.A kötekedés és trágár beszéd kizárással jár.
  10. speci61

    Kellemetlen Tapasztalat

    Amíg kevés helyre kellet pacsizni még én is figyeltem ki mit kér,de mivel már több mint 300 helyre pacsizok senki ne várja el hogy még el is olvasgassam mit ír ki.Fél napom rámenne.
  11. speci61

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    A kedvencem a Jólét tornya.Sokat segít az alapanyag termelésbe.Nagyon szép az épület,jó a grafikája.Jól mutat a városba.
  12. speci61

    2020 Gyémántok ládája

    10
  13. speci61

    Nem hiba Eltűnt feladatok

    Köszönöm!Már kb. 4 órája írtam a supportra is.
  14. speci61

    Nem hiba Eltűnt feladatok

    Pár órája eltűnt a winyandor városomba a főnix-kultusz gyülekezője.Nem tudom csinálni a főnixes feladatokat.
  15. speci61

    Új csapat keres játékosokat.Kezdőt is.

    Laza játékhoz keresek új játékosokat.Nem vagyok kezdő így ha kisebb szinten vagy tudok segíteni.Ami kötelező,egymás segítése és a testvériség kalandba való részvétel szinttől és szabadidőtől függően.Kizárással jár a trágár beszéd,a másik játékos piszkálása és az inaktivitás.A többit,ha...
  16. speci61

    Új testvériség tagokat keres.Kezdőt is.

    Régi testvériségből kommunikáció hiánya végett kiléptem és újat alapítottam.Mivel nem most kezdtem a játékot alacsonyabb szintű játékosoknak sokat tudok segíteni.A többit ha jelentkezel.
  17. speci61

    2019 December: Rénszarvasok és a Miki

    virágmágus,gyémánt,főépület
  18. speci61

    Kibeszélő Nyári Sellők

    Izgalmasnak tűnik így első olvasásra
  19. speci61

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Úgy látom a feladatsor még mindig nincs.Pedig az előzőeknél is jó volt hogy előre tudtuk melyik pályán mi következik.Mire készüljünk.Ez a termelés lista is jó,de ez még nem a feladatsor.
  20. speci61

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Köszönöm!!!
Fent