• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Stareyes

    Support nem teszi be a könyveket....

    Jó reggelt sziasztok ! már többször előfordult, hogy az ősi csodák rúna "szilánk átalakitása tudásponttá" egy másik játékosnak hiányosan rakja be 15-öt kellene és csak 10-et tesz be, továbbá mint ma reggel is tapasztaltam az ősi csodás bűbáj használatakor 20 helyett csak 15-öt kaptam meg...
  2. Stareyes

    holdmedve fejlesztés

    Sziasztok, érdeklődni szeretnék, le van téve 1 holdmedvém, amit csak 9-es szintig tudtam megcsinálni. Egy szint hiányzik.... ezelőtt a varázsakadémiába volt rá lehetőség, hogy megszerezd. Most nem találkoztam vele, pedig számítottam rá ! /1 medvetalp fejlesztésért 2 boszorkánykunyhót adtam volna...
  3. Stareyes

    Továbbítva Betöltési hibák

    Lassú és akadozó betöltés.Képhibák
  4. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    sziasztok ! szeretnélek megkérdezni benneteket, ki-mit tud erről ? rég óta azaz majdnem 3 éve foglalkoztat ez a téma, /páran emlékezhetnek is erre/ de érdemi elfogadható választ nem kaptam.... "személyre szóló gyémánt vásárlási kedvezmény" havi szinten !!! csatolom a képet, remélem látható lesz...
  5. Stareyes

    Téli varázs

    Amikor a küldetésben bizonyos mennyiségű manufaktúrás árut kér honnét tudom hogy betakarítás után melyik árut fogadta el.A mennyiséget látni csak azt nem hogy miből,így nem igazán tudom hogy melyikből termeljek,hogy a kért mennyiség meglegyen. Főképp ha nincs is olyan manum mert történetesen...
Fent