• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Stareyes

    Kibeszélő Téli Varázs 2022

    köszi szépen a választ, értem ;)
  2. Stareyes

    Kibeszélő Téli Varázs 2022

    Sziasztok :) tudna valaki valami közelebbi infót arról, hogy miért nem növeli a kultúrát, ha ráteszem a Mágikus műveltéget ? most tettem 4-re és csak egyet növelt meg.... később fogja legalább is azt hiszem :) nem első eset .... másnak is van ilyen problémája ? köszi a válaszokat
  3. Stareyes

    Support nem teszi be a könyveket....

    Jó reggelt sziasztok ! már többször előfordult, hogy az ősi csodák rúna "szilánk átalakitása tudásponttá" egy másik játékosnak hiányosan rakja be 15-öt kellene és csak 10-et tesz be, továbbá mint ma reggel is tapasztaltam az ősi csodás bűbáj használatakor 20 helyett csak 15-öt kaptam meg...
  4. Stareyes

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    sziasztok :) Boblin Expressz Szolgáltatásom jelenleg 9-es szintű, érdeklődnék hol kaphatnék + fejlődést, hogy meg legyen a 10-es szint ? ha valaki tud valamit erről, légyszi írjon .... köszike :)
  5. Stareyes

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    köszönöm az infót :) azt hiszen kihagyom akkor :)
  6. Stareyes

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    köszike :)
  7. Stareyes

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    Sziasztok :) Kérdéssel fordulok hozzátok véleményetekre, tapasztalataitokra lennék kíváncsi ... át lépnék az Unur kereskedő fejezetbe, a jelenlegi nagykövetségben nem szeretném megcsinálni, azaz feloldani az alábbi kutatásokat, mert úgy gondolom nincs rájuk szükségem, és visszafelé is mutat nem...
  8. Stareyes

    holdmedve fejlesztés

    köszi szépen :) sajnálom azért....
  9. Stareyes

    holdmedve fejlesztés

    Sziasztok, érdeklődni szeretnék, le van téve 1 holdmedvém, amit csak 9-es szintig tudtam megcsinálni. Egy szint hiányzik.... ezelőtt a varázsakadémiába volt rá lehetőség, hogy megszerezd. Most nem találkoztam vele, pedig számítottam rá ! /1 medvetalp fejlesztésért 2 boszorkánykunyhót adtam volna...
  10. Stareyes

    Továbbítva Betöltési hibák

    Lassú és akadozó betöltés.Képhibák
  11. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    Én is jól elboldogulok gyémánt vásárlás nélkül, egyetértek veled mindenben :)
  12. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    sokáig nem vásároltam gyémántot..... mégsem kaptam ajánlatot akkoriban az elején..... bárhogy csűrjük-csavarjuk ezt a témát ! tényleges elfogadható válasz nincs ! marad a tapasztalat van akik kapnak és vannak akik nem ! ennyi
  13. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    nekem pont az ellenkezőjét javasolták, vásároljak, látják... veszek és adnak :):):)
  14. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    nagyon jól leírtad Ferenc99 köszi :) én ritkán vásárolok azt pedig restaurátor vásárlásra költöm .... de komolyan jó lenne ha jeleznétek feléjük az időnkénti kedvezményeket, hogy mindenki kapjon és tudjon venni ha akar !
  15. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    elhiszem, hogy nincs rálátásotok ! de nem egyenlő, mivel igazságtalan hogy vannak akik kapnak és vannak akik nem.... akik nem kapnak azok nem egyenjogú játékosok azokkal aki kapnak ? én is játszom, nekem is jól jönne néha egy kis 100 %-os vásárlás mert megéri ... 3 éve hogy nem ad és hidd el...
  16. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    szia ! áááá ezt rosszul tudod, mert pont egy olyan játékos kapja folyamatosan ezt az ajánlatot, aki vásárolt is már többször ! együtt kezdtük ezt a játékot és Ő kapja Én meg nem ! továbbra se értem, hogy mitől is függ akkor ?
  17. Stareyes

    gyémánt kedvezmények

    sziasztok ! szeretnélek megkérdezni benneteket, ki-mit tud erről ? rég óta azaz majdnem 3 éve foglalkoztat ez a téma, /páran emlékezhetnek is erre/ de érdemi elfogadható választ nem kaptam.... "személyre szóló gyémánt vásárlási kedvezmény" havi szinten !!! csatolom a képet, remélem látható lesz...
  18. Stareyes

    Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

    Sziasztok, én a régebbi tüzfőnixemet szerettem volna maxra felhizni, sajnos nem fog sikerülni, mivel kb 15 kattintás kellene még az eventbe, ahhoz hogy még kapjam az utolsó jelvényt, de ezt már nem kapom meg.... Kicsit adhattál volna tovább a feladatsor
  19. Stareyes

    Téli varázs

    Szia!A klántársamnak nem bónuszos a varázspor amit elfogadott, varázspor manuja nincs csak eventes épület termeli.Így nem is gondolhatta hogy azt fogadta el. A kijelző jelenleg a Varázspor mennyiségét mutatja nálad, abból kell többet gyűjtened, hogy befejezd a küldetést. Ezt Hoshi küldte neki...
Fent