• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Na, mára meg is érkezett.
  2. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Tegnap meg egy kérdőjel volt az ikon helyen iPhone-n.
  3. Kibeszélő A Vallorián Legenda

    Sziasztok! @Simple szeretnek egy visszajelzést adni, amit kérlek továbbítsd a fejlesztőknek. Mobilon nem látszik, h mit lehet termelni a Valorian Sarkanytoronyban. Csak a hozzávalókat, az időt és az zenélt mennyiséget lehet látni. Azt nem, h mit termelek. Így nagyon nehéz letermelni, amit kér...
  4. Megérkeztek "Reklámék"

    Nem a teljes termelés (értsd bonuszos) értékét emeli, hanem az alap termelést emeli 80%al. És ezt a 80%ot adja hozza a már bonuszos termeléshez.
  5. Kibeszélő Nyereményjátékok

    Használjátok a ChatGPT-t amíg meg lehet :D
  6. Kibeszélő Álmok Szezonja

    Husveti esemenyek: a jelenelg epp futo Fonixes esemeny.
  7. Kibeszélő A Főnix Birodalma

    @Simple itt valami hiba van a rendszerben. A bejelentés szerint lennie kell lakatos feladatoknak.
  8. Kibeszélő A Főnix Birodalma

    Ugye?!?! Ezen én is meglepődtem. Egy este alatt megvolt az összes feladat. Vártam a lakatot, de nem jött.
  9. Végtelenség tornya

    Én is így velekedtem, amikor 2.5 millió töredék melle kaptam meg 4000et.
  10. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én annak idején így csináltam, h leraktam egy típusú kishajot annyit amennyi elfért. Éppen azt a fajtát amiből kellett a sok termelés. Volt hogy lenn volt vagy 30-40 egy fajtájú kishajó. Így elég jól tudtam haladni. Hozza kell tennem, h rengeteg teleportalo aldasom van a toronyból úgyhogy elég...
  11. Kibeszélő Álmok Szezonja

    @Simple , az a “Nana termelés” ugye Mana termelés akart lenni? :)
  12. Játékkal kapcsolatos kérdések

    erre nincs sajnos pontos valasz. Nagyon sok elemtol fugg, hogy mennyire van szukseged. Nalam a kis varosban van 10 darab varazslatos muhely, ami rendszeres latogatas mellett megtermeli a szukseges kalapacsot bubaj nelkul. Annyi hatterinfonak, hogy a 3 katonai epulet csucsra van jaratva es...
  13. állj ki 10 próbát? mi ez?

    2 dolog ugrott be. 1 ha jol emlekszem ez a csapatszellem fejezet egyik kuldetese. Akkor a vendeg epuletekben van egy olyan termeles, aminek a neveben benne van a "Proba". Szoval abbol kell 10-et inditani. 2 Orkok es goblinok mar regen voltak, de lehet hogy ott volt egy kuldetes. Es a fegyvertar...
  14. Kibeszélő Az Üst

    egy kicsit olvasgatta talatam ezen a linken, hogy a % amit latunk hatasnak, az csak az elerheto maximum es nem a tenyleges hatas. Ami egy nagyon rossz hir!! Ez igy egy nagyon elhibazott eleme lett a jateknak. :(
  15. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Ezt direkt így készítettek el. Ezzel kevésbbé tűnik műnek a város, jobban tűnik egy valóságos, élő városnak.
  16. Kibeszélő Téli Varázs 2022

    Nekem sem működött egy jó ideig. Hiába volt bekapcsolva minden. Aztán próbakent kikapcsoltam mindent és egy hét múlva mindent vissza. Azóta kapom az összes hírlevelet és ajándékot. :) Nálam a levelek iCloudon vannak.
  17. Kibeszélő A zene ereje

    Megváltoztatták sajnos mielőtt ideért volna az új fejezet. Béta fórumon sem örültek neki annyira.
  18. Kibeszélő Csintalan Terápia

    Épp azért írtam, h Koszi, amiért vetted a fáradtságot, h megoszd velünk ezt annak ellenére, h mindenki lezártnak tekintette a témát. Sokunknak nem kell akkor kísérletezni, h kiderüljön, hogyan működik.
  19. Kibeszélő Csintalan Terápia

    Koszi, h annak ellenére megírtad, h elvileg lezártuk ezt a témát!!!
  20. Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Azon gondolkodtam, h nem lehetne valahogy behozni a Kirik és Karak szettet a barkacsboltba? (Lehet, h nem pontos) :)
Fent