• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Pacalarc

    2020 Gyémántok ládája

    6
  2. Pacalarc

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sajnos nem vettem észre, hogy működne :( Egy-egy mondatra be tudtam lépni. :/ Pc kilőve azonnal azt írja Nincs adat :( Folyamat hiba... Kérését nem tudjuk feldolgozni :( Nem megy nekem még mindig :( Pedig a fiam gémer gépéről is próbáltuk :( Nagy harc után :D De ma teloról sikerült pacsizni...
  3. Pacalarc

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én tesó vagyok! Tegnap kezdte ..nem tudtam be sem lépni pc-röl.. Telefonról sikerült! Ma már teló sem műgszik! :(((
  4. Pacalarc

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Röpke 8 óra után sikerült belépni. :D :D :D
  5. Pacalarc

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Nem néhány perces a leállás. :( Reggel óta nem tudok belépni ! Most sem tudok :( " Ebbe a világba nem tudd belépni. Később próbálja újra." Lassan 10 hónap munkája van szeretett városomban. <3 Nem igazán szeretném ha csak úgy eltűnne! :((((( Ötlet hogy mi lehet? Vagy mit kel tegyek ahhoz be...
  6. Pacalarc

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok :) Ma reggel óta nem tudok belépni :( Azt sem tudom jó helyre írom e. :( " Ebbe a világba nem tudd belépni. Később próbálja újra." Légysziiii segítsetek mi a szösz van :( Pusz Pac :)
  7. Pacalarc

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Megvagyok ám :) Naná hogy nem tudtam így műkszik ez :) De már jól fel lettem világosítva. :D A Cöxöt meg kendnek köszönhetem. :) Nagy puszi érte:) ccccccccccuuuuuuuuuuuuppppppppp ;)
  8. Pacalarc

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm a válaszokat :)
  9. Pacalarc

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Na most dobtam el a billentyűzet is! 2 héten belül 2x pakoltatok át önhatalmúlag a világtérképen :((( Nem illene megkérdezni? Hogy jó e itt nekem? Én most azt érzem soha többé nem akarok játszani!!!! Csak a Cöx a tesóság! <3 Ha ők nem lennének most törölném maga! Mire össze...
  10. Pacalarc

    Kibeszélő Új verzió: 1.54

    Nem tudom jó helyre írom le, de most forr a vérem! :( Eltűnt a lakosságom :( Nekem ez olyan mint ha megloptak volna :( A tesók azt írják ez a fejlesztés miatt van :( Ha ez így megy én nem akarok játszani :(
  11. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Sziasztok:) Naaaaaa kivégeztem a főnixet! :D Pedig azt gondoltam meg sem tudom csinálni :D Wooooow van mert sikerült és a kutam 10 gyémántot adott, már 16 gyémántom van. :D Török felfelé mint a talajvíz. :D Jól kezdődik a hetem ;)
  12. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Pelenkásoknak üzi :D Még én se végeztem ki :P Lehet nem is fogom ...de addig se a napi szarakadáson van a téma! :D Nem sok idő amit itt tölthetek de azt maxizom . :D Bekerültem egy isten tesóságba....Még kapkodom a fejem. hogy max a mindenem :) Kösz wiccera azt hogy tesó lehetek. Köszi...
  13. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    :O :O :O Kend nagyon ügyes, én is kb 3 hónapja játszom. Így tolom én is ha időm engedi előre is tudok gondolkodni. :D Mondjuk hetek teltek el míg elutasítottam egy feladatot amikor itt olvastam hogy nem fognak megverni érte. :D Gratulálok a teljesítményedhez. ;) Köszike a gyors infót :)...
  14. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Halihó mindenki :) Tegnap este agyaltam hogy megkérdezzem gyűjtsem e tojásokat a kútra amit annyian vártatok. :D Na nem nyitottam tegnap tojást gondoljatok bele mintha nem bonthatnád ki az ajándékodat. :D De megérte mert ma nyitottam 1 nagyot meg egy kicsit, ha már ma a kút az extra ajándék ;)...
  15. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Nem lehetséges, hogy félreérted a felderítés fogalmát? Felderítés az, amikor a felderítőd új tartományba ér. Lehetséges, hogy esetleg találkozót oldottál meg? Azt nyilván nem fogja elfogadni a küldetés. Legtöbb esetben ez a félreértés a hiba oka. Még pelenkás vagyok a kis 3 hónapommal mióta...
  16. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Hogy mindenki számára érthető legyen. Nem kezdtem bele mind a kettőbe. Mivel ez a játék több szálon fut én közben is folyamatosan fejlesztek. Gondoltam hamarabb kész ezért a felfedezés mellett döntöttem. amit 2x nem fogadott el! Csak a fejlesztést!! Gondolom azért mert már közben fejlesztés...
  17. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Nekem sem adta meg a felderítést csak a 12 fejlesztést! :( Gondoltam sokkal gyorsabb lesz...de nem :(
  18. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Köszi szépen. ;) Naná hogy fórumozok itt tanultam meg azt is hogy nem fognak megverni ha elutasítok egy küldetést vagy mi a szösznek hívják :D Azóta kicsit tudatosabban cselekszem! :D :D :D
  19. Pacalarc

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Szia Mindenki :) Lenne kérdésem az áldásokat csak a játék ideje alatt használhatom fel? Már 3 hónapja játszom de még mindig pelenkásnak érzem magam végig olvastam a beszélgetéseket úgy nevettem azt sem tudtam miről beszéltek :D :D :D
Fent