• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    Hali. Szomorúan tapasztalom, hogy vannak -sajnos egyre többen - akik rendszeresen kitúrják az ősi csodákban a testvéreket, akik tp. lánc keretében egymás csodáiba tesznek pontokat. Ezek a "" RúnaHÍÉNÁK"" rombolják a játék tisztaságát, a kisebb testvérek fejlődésének lehetőségét. Ezért...
  2. Tyuri

    Ereklye Bajnokság

    Sziasztok. Tapasztalta valaki a tegnap befejeződött ereklye bajnokság után, hogy nem a megszokott jutalmakat kapta, hanem 136 Rúnaszilánkot ( Rewards ) ??? Mivel nem emlékszem arra , hogy a bajnokság elején ezt ajánlotta volna fel jutalomként, addig nem akorok hibát bejelenteni, amíg nem tudom...
  3. Tyuri

    mobil - íPad - pc

    Sziasztok. Azt szeretném megtudni, - főleg most a testvériségi kaland miatt - hogy íPad - n lehet -e kalandozni. Azt tudom, hogy mobilon nem lehet, de azt halottam, hogy íPad-n lehet, De azt meg azért nem értem mert az íPad is androidos operációs rendszert használ, akkor az hogy lehet. Vennék...
Fent