• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Tyuri

    Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Hali, A játékkészítőknek van humorérzékük - akinek nincs holdkőtára, a varázsakadémiáját nem fejlesztette fel, a toronyba nem tud felmenni a tetőre az gyakorlatilag nem tud druida pálcát termelni. A Bétán másik két jelvénynek emelték meg a megszerzési szintjét - ezek szerint nem azt az...
  2. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    Hali. Köszönöm a lehetőséget. Nekem nagyon tanulságos volt a többi játékos véleményének megismerése miatt. Ahogy az öreg Sárkányfű árus mondt :: -- Sárkány ellen , sárkányfű :):)
  3. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    Hali. Sok mindent hasonlóan csinálunk mi is . Igen minden ládát kiszedünk, és ha hagyják, az utolsó párat 1 tp-re szoktam hagyni. Ami a biztosítékot kiverte az nem 1-2 tp, hanem egyszerre 5 -6 játékos - 200 - 300 tp -vel turta ki az összes tesómat 3 ősi csodámból is . Lehet, hogy én látom...
  4. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    Hali Ez igen, köszönöm a hozzászólást, most már megértettem nagyon - nagyon sok mindent :):eek::)
  5. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    HAli, Teljesen igazad van, nem kell senkit korlátozni, Ezért csak a választás lehetőségét kérem, hogy had döntsek én a városomról .... Ha a szabadság , a szabad játék mellett vagytok, akkor engem miért nem illet meg a szabad választás lehetősége ??????
  6. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    Hali, Igazad van, -- ha valakit megbántottam a mocskosan játszó kifejezéssel , elnézést érte. Abban is igazad van, hogy az vessen rá követ, ki bűntelen. Nincs kis városom, s ha már belementünk, nincs szükségem mástól rúnára mert van bőven, igaz, még csak 5 éve játszom, de had ne írjam le...
  7. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    HAli Köszi a hozzászólást, ez is egy vélemény :) Egyet kihagytál - Tyurib - Ő elbújt a Bétán ;)
  8. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    Hali, Igen, nagyon jó testvériségben játszok, évek óta , együtt pont ezért bosszant, hogy egyesek tönkre akarják tenni a játékunkat De ha szabadon eldönthetnénk, hogy nem kérünk mások vadászatából ezzel senki mást nem korlátoznánk ::))
  9. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    HAli. Elnézést kérek mindenkitől aki volt oly kedves és elolvasta bejegyzésemet. Lehet hogy nem voltam egyértelmű. Nem a TP- lánc mellett kardoskodok, nem a szabad játékot akarom korlátozni. Azt szeretném, hogy ha a kis tesóm tesz az ősi csodámba 10 tp., amiért kap vissza 20 tp + 1 rúnát akkor...
  10. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    HAli, Nem a tp láncon van a léneg. A testvériségben együtt játszok , együtt fejlődők védelméről szól az ötletem.
  11. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    HAli Köszi amit írtál -- de nem a tp lánc hatékonyságával és a matematikai levezetésében kértem tőled segítséget---- Felteszem újra a kérdést, -- Rúnát nem így a leg hatékonyabb a testvériségen belül szétosztani ???? Nem kell több száz tp- vel számolni..... mi úgy csináljuk, hogy ládánként...
  12. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    HAli Köszi a véleményt, de... Nem a szabad utat szeretném korlátozni, ha így látod tévedsz. A szabad választás lehetőségét kérem, Had döntsek én a testvéreimmel, hogy kit, hogy támogatunk, ne mások, falkába tömörülve arassák le a babérokat. Sajnálom, ha nem látod a 2 között a különbséget...
  13. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    HAli. Köszi a hozzászólást. Látom a válaszodban a logikát --- már is adtál egy ötletet. Ha a beállításokban a testvériség tudna úgy dönteni, hogy csak egymástól fogadjanak el pontokat, akkor korrektebb lenne s kis létszámú tesóságok továbbra is örülhetnének . A problémám gyökere pont az...
  14. Tyuri

    Visszautasítva A Testvériség tagjainak védelme Ősi csodáknál

    Hali. Szomorúan tapasztalom, hogy vannak -sajnos egyre többen - akik rendszeresen kitúrják az ősi csodákban a testvéreket, akik tp. lánc keretében egymás csodáiba tesznek pontokat. Ezek a "" RúnaHÍÉNÁK"" rombolják a játék tisztaságát, a kisebb testvérek fejlődésének lehetőségét. Ezért...
  15. Tyuri

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Sziasztok. Az lenne a kérdésem - mert már teljesen megkavarodtam --, hogy az előző Tk alatt az arany nyaklánchoz 3 különböző 1 napos manu kellett, vagy az egyforma egynaposokat is elfogadta, mint a szobornál a 2 naposokat ???? A magyar leírásokban most úgy vannak leírva, hogy nem kell...
  16. Tyuri

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Köszi, loptam ::))
  17. Tyuri

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    HAli. Csináltam egy karektert a béta szerveren, kiváncsiságból. Az angol tudásom, a "googl báratom" segítségével is akad, ezért olyan testvériséget keresnék ahol vannak Magyarok s befogadnának ..... Tyurib névvel játszok.
Fent