• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Oryati

    Saját versenypályázatom (3. Feladat)

    Egy mozgó Elvenar logo-t készítettem, de túl nagy méretű lett ezért feltöltöttem az alábbi linkre. https://ibb.co/p00cjF6
  2. Oryati

    2. Feladat

    Bastet a macskaszerű isten :)
  3. Oryati

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok! Kedvenc épületem a Kívánságkút, bár mostanában nem nagyon lehet már nyerni azt sem. Természetesen a 12 órás begyűjthetősége és a gyémánt nyerési lehetőség miatt a favorit nálam és aránylag kis helyet foglal.
  4. Oryati

    Fehér Farkasok!

    Sziasztok! Aktív testvériségünk tagokat keres, akik szeretetnek játszani, fejlődni, jó társaságban időt eltölteni. Keresd a Fehér Farkasok mágusait, vagy engem ha kérdéseid vannak, ill. ha csak jelentkeznél. Várunk minden aktív játékost!
  5. Oryati

    [20030] Korai begyűjtés

    Játékverzió: 1.69.2-b83daa2-0 (hu 1.69) mobil Játékvilág: mindkettő Operációs rendszer: Adroid 8.0.0 Felhasználónév: Oryati Nép: Emberek és Elfek :) Reprodukálhatóság: 5/5 = mindig megtörténik Jelenlegi helyzet: Több épületnél a korai begyűjtés ikonja rossz helyen jelenik meg viszont az...
Fent