• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. martisa

    Kibeszélő Új verzó: 1.1 és Tündérek

    Sziasztok! Tudna esetleg valaki képet mutatni arról,hogy érdemes letenni a Tündérek épületeit?
  2. martisa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia ,köszönöm válaszod! Esetleg olyan oldal,ami abban segít,hogy ,hogy célszerű lerakni a vendégépületeket?
  3. martisa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Tudja esetleg valaki mi történt ezzel az oldallal? elvengems.com ha jól emlékszem itt lehetett megnézni a Fejezetekkel kapcsolatos dolgokat,mennyi hely kell hozzá,miből mennyit érdemes,ilyesmiket...A 15.fejezetnél tartok,abban szeretnék segítséget,vagy egy hasnonló oldal esetleg?
  4. martisa

    Kibeszélő Az Öröm Szezonja

    Sziasztok! Mi van akkor ha én épp a Szezon közben szeretnék Testvériséget váltani? maradok ott a feladatokban ahol eddig,vagy kezdhetem előlről? :(
  5. martisa

    Eltűnt levelezéseim :(

    óóóóóó,ezt nem tudtam...na de miért is írnék bele egy levelezésbe ami épp most nem aktuális?? :D viszont jó lenne később beleolvasni,elővenni.... köszönöm azért!
  6. martisa

    Eltűnt levelezéseim :(

    Sziasztok! Május közepe előtti levelezéseim egyik napról a másikra eltűntek :( Járt már más is így? Mi a megoldás ilyenkor,hogy tudnám visszakapni azokat? köszi,martisa
  7. martisa

    Eltűnt TP pontok a sávból

    Igen,sok,de ennyi :) Sokáig nem mentem tovább a kutatásokkal így oda nem használtam és ez idő alatt kapott pontok (bajnoki ,ajándékok stb-ből) össze jött
  8. martisa

    Eltűnt TP pontok a sávból

    Köszönöm Niraya!
  9. martisa

    Eltűnt TP pontok a sávból

    Sziasztok! TUdja valaki,hogy hogyan tűnhetett el több mint 1000 TUDÁSPONT-om a TP sávból.Kb 10 napig nem voltam gépnél és mire újra játszani kezdtem már csak 48 maradt
  10. martisa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! le tudná nekem pontosan írni,hogy kell tervrajzot szerezni? azt tudom hogy a bajnokság ideje alatt de nem értem mi a 10. láda :( próbáltam sorba teljesíteni a tartományokat de a 10.-nél nem történt semmi....mit csinálok rosszul?
  11. martisa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    óóó tényleg,akkor ezt benéztem!! köszi,így már minden oké ;):)
  12. martisa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm! de csak ennyii lenne? :) már két fejlesztést elvégeztem rajta ( most van a 11-es szinten ) de még semmi nem történt...:(
  13. martisa

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Hogy lesz legjobb deszkamanufaktúrám? A technológiát feloldottam már.
Fent