• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Kibeszélő Vízi Ragyogás

    Az event feladatom hogy szerezzek három kombináló katalizátort. A végtelenség tornyánál éppen sikerült is. Vajon miért nem fogadja el az event feladatsora? Örülnék, ha valaki felvilágosítana. Köszi Goldi4
  2. Játékkal kapcsolatos kérdések

    köszi próbálom javítani, kedves Niraya.
  3. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sikerült megszereznem a tiltott romok épület együttest. egy ideig kaptam is kombináló katalizátort a begyűjtés során, most pedig már nem . vajon miért? köszönöm ha válaszolnátok.
  4. Kibeszélő Tiltott Romok

    játszom, játszogatok.... néhány perce idő hozzáadással készítettem egy faládát, de a rendszer nem adta meg. mi lehet a hiba? Előre is köszi a segítséget.
  5. Kibeszélő Téli Varázs

    csak kérdésem lenne, a kis állat eledel nem bűbáj?
  6. Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Köszi a választ, közben felébredtek és jóvá írták, egyébként a varázsakadémiában készítettem.
  7. Kibeszélő Téli Varázs 2020

    Szeretném kérdezni,hogy a kisállat eledel miért nem számít bűbájnak. Most gyűjtöttem be és az event feladatnál nem írta jóvá. köszi a választ előre is.
  8. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm Wiccara valóban. Gyűjtögetnem kell. Még egyszer köszi.
  9. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Kikutattam a korai elementál manifesztációkat és a dimenzió portált. Sajnos csak gyémántért engedné letenni őket a városomba. Mit tehetek? Előre is köszi az információt..
  10. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    köszi, így már világos.kb hány 20-as deszka manu az optimális? köszi előre is.
  11. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Köszönön a választ, de kb. a negyedét értettem meg. Csak azt nem tudom most mit is kell csinálnom????
  12. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    jó lenne tudni hányas szinten állok. Szrintem 10. de amikor a 10-es szintű fán leszedtem a deszkát semmi reakció. nos mgállt a tudomány. Valaki segítene? Előre is kösz.
  13. Kibeszélő Valentin napi esemény

    Vajon miért nem írja jóvá a rendszer a vásárolt tudáspontot?
Fent